Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Adaptér SIM karet 4v1

NovinkaVýprodejSleva 85%
NovinkaVýprodejSleva 85%

Když někomu věnujete dárek, chcete, aby byl hlavně k užitku? Pak můžete darovat například praktické dárky – elektro, mezi něž patří i adaptér SIM karet 4v1. Naše univerzální sada adaptérů na SIM karty vám umožní používat SIM kartu ve třech velikostech. S adaptérem provedete redukci z micro SIM na SIM, z nano SIM na SIM a také z nano SIM na micro SIM. Sada adaptérů tak umožňuje použití vaší nano / micro SIM karty ve starších zařízeních.

Více informací >Kód produktu: 800042

Adaptér – redukce SIM karet

Že nejste zrovna technický typ? Nevadí, vše funguje velmi jednoduše. Do redukce vložíte nano SIM kartu a následně tuto kartu můžete využívat ve všech přístrojích s příslušným slotem pro SIM karty. Díky adaptéru SIM karet 4v1 budete moci využít vaši nano / micro SIM kartu ve všech zařízeních, která vyžadují klasické „simky“. 

Jehla pro snadné vysunutí karty z mobilu

Součástí balení je také šikovná jehla (sponka), která je praktickým nástrojem určeným pro vyjmutí SIM karty z mobilního telefonu. Jehla je univerzální, takže je možné ji použít k širokému portfoliu přístrojů. Vyrobena je z kovu a můžete ji všude nosit s sebou, třeba na kroužku na klíčích.

Specifikace produktu:

  • sada adaptérů SIM karty se třemi možnostmi redukce
  • adaptér převede micro SIM na SIM kartu, nano SIM na SIM kartu, nano SIM na micro SIM kartu
  • balení obsahuje praktickou jehlu na výměnu SIM karty  

Tip na dárek z kategorie Elektro

Příslušenství k mobilním telefonům je perfektním dárkem, který obdarovaný jistě přivítá! Ne všichni uživatelé mobilů dnes používají nejmenší možný typ „simky“, a tak je potřeba využívat redukce z menší velikosti na větší. Proto vám, nebo někomu z vašich blízkých, univerzální sada adaptérů na SIM karty určitě přijde vhod.  

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpátek 15.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpondělí 18.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání