Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Andělská křídla střední

Kostým anděla se rozhodně neobejde bez péřových křídel bílé barvy. V naší nabídce najdete krásná andělská křídla střední velikosti, vyrobená z pravého peří. Rozpětí křídel je 58 x 40 cm a na ramena se snadno nasazují pomocí gumiček. Se sněhobílými křídly, která vypadají jako opravdová, můžete vyrazit do mikulášského průvodu, na karneval nebo tematickou párty. Zvláště půvabným slečnám budou andělská křídla náramně slušet.

Více informací >Kód produktu: 790002

Nezbytný doplněk k andělskému kostýmu

Nejkrásnější kostýmy vždy bodují, u dětí i dospělých. Pokud chcete na mikulášské besídce či jiné akci skutečně zazářit, neváhejte si v našem e-shopu  jemná křídla z bílých peříček pořídit. Váš kostým anděla bude dokonalý a bude vypadat jako z pohádky. Péřové perutě využijete nejen na sv. Mikuláše a v období adventu, ale také v sezóně maškarních plesů.  

Nechcete být jen za andílka? Máme tu na výběr i křídla černá!

Popis produktu:

  • andělská křídla středních rozměrů
  • vyrobena jsou z pravého peří
  • rozpětí křídel: 58 cm 
  • délka křídel: 40 cm
  • na ramena se nasazují pomocí gumiček

Jak se stát andělskou bytostí  

Kdo by nemiloval anděly, posly z nebes, kteří nám přinášejí lásku a naději a jsou vždy na straně dobra. Chcete se alespoň na okamžik převtělit do éterické andělské bytosti? Úžasná křídla ze sněhobílého chmýří vašemu kostýmu dodají ten správný šmrnc! Jednoduše a rychle se navlékají na ramena, nejsou nikterak těžká a pohodlně se nosí, jako když máte na zádech batůžek. Také si v našem e-shopu můžete objednat nebeskou svatozář a blond paruku – a váš andělský kostým bude doladěný do nejmenšího detailu.

Za pomoci sněhobílých křídel, která jsou veliká tak akorát, vytvoříte i zajímavý sexy kostým na párty pro dospělé nebo na neformálně pojatý vánoční večírek. Věřte, že podívaná na krásnou dívku v převleku za něžnou andělskou bytost vždycky stojí za to! 

Články k produktu

A je tu Mikuláš – malí se těší, velcí chystají kostýmy

A je tu Mikuláš – malí se těší, velcí chystají kostýmy

Rok utekl jako voda a v podvečer 5. prosince bude opět ulicemi měst nebo vesnicemi procházet Mikuláš se svojí družinou. Kam zaklepe na dveře, tam se děti mohou těšit na mikulášskou nadílku. Na návštěvu hodného Mikuláše v doprovodu anděla a čerta si z dětství určitě pamatuje každý z nás. Možná stojí za připomenutí, jaké byly mikulášské pochůzky za časů našich předků a jak si svátek sv. Mikuláše užívají dnešní kluci a holky. Jedná se o krásnou předvánoční tradici, a bylo by škoda děti o ni ochudit.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 18.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání