Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Audio

Kvalitní audio technika patří mezi oblíbené dárky, které mile překvapí pod vánočním stromkem nebo při jiné příležitosti. Audio jako dárek potěší každého muže, moderní ženu, studenty či seniory. V pestré nabídce naší internetové prodejny najdete osvědčené a spolehlivé audio přístroje, které budou svým uživatelům perfektně sloužit.

Cena od do

Audio příslušenství – super dárek pro milovníky hudby

Máte v rodině nebo v okruhu dobrých přátel opravdového fanouška skvělé muziky? Pro komfortní poslech hudby doma i na cestách mu neváhejte pořídit špičkovou audio techniku. Doporučit vám z našeho sortimentu můžeme přenosný reproduktor se zabudovaným akumulátorem, zesilovačem a MP3 přehrávačem. Reproduktory s logem Kaidaer všem uživatelům garantují nezkreslenou a dynamickou reprodukci zvuku ve vysoké kvalitě. Snadno se ovládají, a protože jsou přenosné, můžete je mít stále po ruce.

Sháníte vhodný dárek pro teenagery? Hodit se budou audio sluchátka

Pokud se denně zlobíte na svého potomka, který rád poslouchá rádio nebo hudbu z počítače „na plné pecky“, máme pro vás skvělý tip! Objednejte mu v našem e-shopu audio sluchátka a rázem budete mít doma klid. Bezdrátová sluchátka jsou vybavena vestavěným FM rádiem a také přehrávačem MP3. Obdarovanému mladíkovi nebo slečně kdekoliv zaručí kvalitní zvuk s extra basy. V tašce nebo batohu zaberou minimum místa, proto se ideálně hodí také na cesty.

Tip na dárek pro vyznavače retro stylu

V sortimentu zboží naší prodejny je k dostání audio technika pro všechny generace. Hledáte netradiční dárek, který připomíná staré časy a potěšil by obdivovatele retro stylu? Nabízíme vám praktické drátové sluchátko pro mobilní telefon, s možností připojení k počítači nebo přístrojům iPhone a iPad. Stylizované sluchátko se velice dobře drží v ruce a pohodlně se s ním telefonuje. Je pravým důkazem toho, že lze vzájemně skloubit retro design audio příslušenství s moderními technickými vymoženostmi, včetně chytrých telefonů.