Autodráha Speed Car

VýprodejSleva 15%
Autodráha Speed Car
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 15%

Hledáte nejlepší dárek pro kluky a jejich tatínky? Líbit se jim bude autodráha Speed Car, která nabízí spoustu zábavy. Sada obsahuje vše potřebné, včetně dvou závodních aut, ovladačů, zdroje napájení a dalšího příslušenství. S parádní autodráhou se děti i hraví dospělí zabaví na hodně dlouhou dobu. Jedná se o báječnou hračku, k níž se každý kluk rád vrací i po letech.

Více informací >Kód produktu: 202800

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Tip na dárek k Vánocům i narozeninám

Touží váš syn nebo vnuk po profesi automobilového závodníka? Pořiďte mu v našem e-shopu úžasnou autodráhu Speed Car. Uvidíte, že bude spokojený a za odměnu vám dovolí zúčastnit se super závodu. Autodráha slibuje bezvadnou zábavu především pro všechny mužské členy rodiny, a to bez rozdílu věku.  

Pozor, ke startu připravit…

Na závodní trati, která rozhodně nevede jen po rovině, se utkají dvě závodní auta, v barvě červené a žluté. Když je budou závodníci šikovně ovládat, pojedou autíčka rychle a bravurně. Kromě hbité jízdy si budou muset poradit i se zatáčkami a smyčkami. Kdo bude vítěz a kdo poražený?

Autodráha obsahuje:

  • 2 smyčky
  • 1 otáčkoměr
  • 2 závodní auta
  • 5 rovinek
  • 8 zatáček
  • 2 „S“ zatáčky
  • 5 bezpečnostních zábran

Součástí balení jsou 2 ovladače, 1 zdroj napájení a 1 GS transformátor.

Senzační hračka pro pány kluky

S autodráhou si výborně pohrají děti všech věkových kategorií. Zatímco nejmenší caparty zaujmou dřevěná autíčka, dětem od pěti let můžete pořídit naši autodráhu se dvěma závodničkami. Zvláště chlapci, kterým učarovala rychlá kola, budou s autodráhou Speed Car velmi spokojení. A vůbec se nedivte, pokud si bude závodní dráhu na ovládání přát pod stromeček vaše dcerka. Vždyť za volant opravdového závodního auta často usedají i odvážné ženy.