Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Automatická míchačka karet

Novinka
Novinka

Všem milovníkům karetních her jistě přijde vhod naše elektrická míchačka karet. Jedná se o velice šikovný přístroj, který za vás hrací karty zamíchá rychle, perfektně a spolehlivě. Pokud rádi hrajete karetní hry nebo hledáte originální dárek pro vášnivé karbaníky, automatická míchačka na balíčky karet se vám bude líbit. Karty budou pečlivě promíchány a hra může začít!

Více informací >Kód produktu: 800057

Chytrý dárek pro milovníky karbanu 

Pořádáte s partou kamarádů mariášové turnaje nebo doma s rodinkou často „mastíte“ kanastu? Pak si v našem e-shopu praktickou míchačku karet neváhejte pořídit. V kombinaci s našimi cinknutými kartami bude tvořit dokonalý dárkový set. Používání elektrické míchačky zrychlí hru a vašemu protihráči znemožní podvod. Chystáte se například uspořádat pokerový dýchánek? Věřte, že skvělá míchačka na hrací karty mu dodá pravý nádech profesionality! 

Popis produktu:

  • automatická míchačka pro rychlé míchání karet
  • perfektně zamíchá papírové i plastové karty
  • kapacita až na dva balíčky karet
  • napájení pomocí 4x AA tužkových baterií
  • zamíchá karty s rozměrem 9cm x 6cm

Poznámka: Karty nemíchá pravidelně, ale tak, aby míchání bylo náhodné.

Tip na úžasný pánský dárek

Každý správný chlap umí hrát karty, a pokud ho chcete potěšit zajímavým dárkem, vyberte mu naši elektrickou míchačku karet. Spolehlivě a během chvilky tento malý přístroj zamíchá až dva balíčky karet – a rozhodně by neměl chybět u žádného hracího stolu. Automatická míchačka může zároveň posloužit jako zásobník k odebírání karet.      

Zábava, která nikdy neomrzí!

Poker, kanasta, žolíky, prší… Také máte v oblibě různé karetní hry? Možná vás bude zajímat, že spolu s deskovými hrami nám hra „v karty“ nabízí zábavu už více jak 4 tisíce let. U hracích karet si skvěle odpočineme, ale poskytnou nám i dostatek napětí a potěšení ze hry.

Alternativní produkty

Články k produktu

Když hrajete karty, nuda nemá šanci

Když hrajete karty, nuda nemá šanci

Dnešní doba přeje videohrám či jiné virtuální zábavě. Přesto však klasické deskové a karetní hry neskončily zapomenuté na dně šuplíku. Také si občas rádi zahrajete dámu nebo pravidelně mastíte s kamarády mariáš? Pro všechny milovníky karbanu v mezích zákona máme dobrou zprávu. Hra v karty je nejen velmi zábavná, ale také bystří mozek, učí trpělivosti a posiluje soustředění. Svět karetních her je zajímavý, tak jej pojďme trochu prozkoumat…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 18.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání