Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Baby emergency - V případě nouze rozbij sklo!

Novinka
Novinka

Hledáte vtipný dárek k narození dítěte? Obdarujte novopečené rodiče úžasnou vychytávkou Baby emergency. Uvidíte, že tato nápaditá věcička rodiče miminka opravdu překvapí. Malá červená krabička na první pohled připomíná běžnou požární krabičku na nouzový klíč a je opatřena výstižným nápisem „V případě nouze rozbij sklo!“. Vždy, když je miminko k neutišení, kojenecký dudlík poslouží jako neocenitelná první pomoc.

Více informací >Kód produktu: 800037

Super dárek pro táty a mámy 

Příchod nového človíčka na svět je krásnou událostí a je potřeba ji náležitě oslavit. Chcete překvapit nastávajícího tatínka senzačním dárkem? Neváhejte se inspirovat pestrou nabídkou našeho e-shopu a pořiďte u nás netradiční dárek, jakým je Baby emergency. V domácnosti, do níž brzy přibude nebo právě přibyl nový člen, by tato skvělá vychytávka neměla chybět.   

Popis produktu:

  • Baby emergency – V případě nouze rozbij sklo!
  • malá krabička červené barvy s bílým nápisem
  • vyrobeno z kvalitního plastu    
  • uvnitř je uložen bílý kojenecký dudlík
  • baleno v průhledném plastovém obalu
  • rozměry: 14cmx14cmx5cm

Vtipné dárky patří k nejoblíbenějším!

Zdá se vám fádní posílat rodičům k narození potomka klasické papírové přáníčko a děťátku kupovat kojenecké dupačky? Jděte na to jinak! Darujte neotřelou věcičku na památku i k pobavení. Krabičku výrazné červené barvy, s dudlíkem uvnitř, lze umístit na jakékoliv viditelné místo. Podobně jako  požární krabičku, v níž máte bezpečně uložený klíč k nouzovému východu.

Tip na dárek k narození miminka

Maminky a tátové, kteří mají smysl pro humor, budou s originálním dárkem Baby emergency spokojení. Třeba víc než s výbavičkou, kterou si jistě pořídí sami podle svých představ. Když k netradičnímu dárku pro novopečenou maminku přidáte ještě malou kytičku nebo pěknou plyšovou hračku, určitě tím nic nezkazíte.  

Alternativní produkty

Články k produktu

Vtipné dárky k narození dítěte

Vtipné dárky k narození dítěte

Určitě se shodneme, že k nejkrásnějším okamžikům v lidském životě patří narození miminka. Chystáte se na křtiny a dárek pro malého človíčka už máte vybraný? Pak ale nezapomeňte něco přinést i novopečeným rodičům. A vůbec nemusí jít o klasický dárek, jako jsou květiny pro maminku či láhev alkoholu na posilněnou pro tatínka. Dnešní dárky pro nastávající nebo čerstvé rodiče nepostrádají vtip a chytrý nápad. Nabízíme vám malou inspiraci...

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání