Bačkory s prsama - Boobie

Bačkory s prsama - Boobie
Prodej byl ukončen

Chcete, aby se u vás návštěvy přezouvaly a nevíte, jak to hostům říct? Pořiďte si v naší online prodejně senzační bačkory s prsama a do přezouvání už nikoho nebudete muset nutit. Originální bačkory s ženskými ňadry mají univerzální velikost, jsou velmi pohodlné a měkké. Hodí se jako dárek pro všechny dospělé muže.

Více informací >Kód produktu: 600303

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Mírně erotický dárek k různým příležitostem

Bačkory s prsama – Boobie se vyznačují nápaditým designem a kvalitním zpracováním. Jako nevšední dárek potěší vašeho manžela, přítele, kamaráda nebo příbuzného. Správní chlapi se smyslem pro humor či ctitelé krásného ženského poprsí si tyto netradiční bačkory zcela jistě zamilují. Na sexy přezůvky je skvělý pohled – a navíc se výborně nosí. Pánové, kteří budou hebkými papuči s prsy obdarováni, už nikdy nebudou chtít jiné!

Popis produktu:

  • bačkory s prsama (Boobie)
  • kombinace bílé a růžové barvy
  • vyrobeno z měkkého plyše
  • univerzální velikost
  • skvělý dárek pro muže nad 18 let

Heboučké bačkory pro pána domu

Obdarovat neobyčejnými bačkorami s ženskými ňadry můžete svobodné muže i táty od rodin. Bačkory se budou líbit na první pohled, ale mají i další přednosti. Především jsou velice pohodlné, měkoučké a jemné na dotyk. Samozřejmě svého majitele dokonale zahřejí. Nazout si hebké bačkory s prsama, uvelebit se na pohovce před televizní obrazovkou a mít chvíli klid… To si jistě přeje většina mužů.

Tip na vánoční dárek? Sexy bačkory Boobie

Zabalit na Vánoce pod stromeček klasické papuče? To ne! Takovým dárkem žádného mužského neohromíte. Ovšem něco jiného jsou lehce erotické bačkory v designu pevných ženských prsou. K nápaditým bačkorám Boobie lze přidat ještě další zajímavý dárek. Může to být třeba „prsatý“ polštář určený k relaxaci nebo spánku. Také tato vychytávka patří k vyhledávaným dárkům pro muže.