Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Barvy na sklo

Hledáte kreativní dárek pro ženy? Pořiďte partnerce, kamarádce nebo dceři úžasné barvy na sklo. Sada obsahuje šest různých barviček, šablonky s 10 vzory a dvě fólie. Vytvořit si pomocí barev na sklo pěknou dekoraci je příjemná zábava pro děti i dospělé.

Více informací >Kód produktu: 640000

Barvy Glass Deco – originální dárek pro kreativní ženu

Sháníte praktický dárek pro partnerku či kamarádku, která má šikovné ruce a stále něco tvoří? Vyberte jí v našem dárkovém e-shopu sadu barev na sklo – Glass Deco. S barvičkami, šablonkami a dalšími pomůckami si každá šikovná žena báječně vyhraje. Do tvořivé činnosti je možné zapojit i ostatní členy rodiny, včetně dětí. Barvy na sklo jsou perfektním dárkem, který obdarovanému zpříjemní nejedno volné odpoledne.

Obsah sady Glass Deco:

  • 6 různých barev na sklo
  • šablonky s 10 rozmanitými vzory
  • 2 fólie

Barevná škála: Červená, žlutá, modrá, zelená, fialová a černá barva. Každá lahvička s barvou má objem 22 ml.

Vytvořte si dekoraci pomocí slupovacích barev na sklo

Souprava šesti barviček na skleněný materiál je senzačním dárkem pro tvořivé slečny i dámy. Barvy ze sady Glass Deco jsou netoxické, s lahvičkami se snadno manipuluje a jsou tedy vhodné i pro děti (od pěti let). Kreativní dárek za vysvědčení jistě potěší každou výtvarně nadanou školačku.

Jak s barvičkami na sklo pracovat?

Slupovací barvy Glass Deco jsou určeny pro dekoraci skleněných ploch, jako je například zrcadlo nebo obkladačky. Barvičky se nanášejí na fólii pomocí aplikátoru přímo z lahvičky do už přednastavených políček na šablonkách. Stačí přiložit fólii na šablonu, obkreslit konturou obrys a po jeho zaschnutí (1 až 2 hodiny) můžete začít vybarvovat obrázek. Nechte uschnout (cca 24 hodin), pak výtvarné dílko opatrně sloupněte z fólie a přilepte na sklo. Dekorovat obrázkem je možné sklenici, dlaždici apod.

Alternativní produkty

Články k produktu

Přání a dárky ke Dni matek

Přání a dárky ke Dni matek

Na druhou květnovou neděli připadá svátek, který je sice převzatý, ale docela rychle se u nás zabydlel. Jedná se o Den matek, tradiční svátek oslavující mateřství, a týká se všech maminek bez rozdílu věku. K významnému květnovému svátku kupujeme maminkám hezké dárky nebo je vlastnoručně vyrábíme. A pokud jsme daleko, určitě nezapomeneme poslat alespoň pěknou pohlednici.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání