BEZ OBALU: Mini pípa na PET lahev

Sleva 20%Produkt je nový, pouze bez obalu.
Sleva 20%Produkt je nový, pouze bez obalu.

Produkt bez obalu za zvýhodněnou cenu. Milujete nejrůznější zlepšováky? Pak se vám bude určitě líbit mini pípa pro nápoje v PET lahvích. Tato velmi praktická pomůcka umožňuje jednoduché dávkování nápoje bez neustálého otevírání lahve. Můžete se spolehnout na to, že váš nápoj uchová čerstvý a plný bublinek. Malou pípu na PET lahve využijete doma, v kanceláři i na cestách. Jedná se o moc šikovný dárek pro každou domácnost.

Více informací >Kód produktu: x800051

Cena vč. DPH: 103129 Kč

Jak si usnadnit manipulaci s nápoji v lahvi

Hledáte úžasnou vychytávku, která by se hodila vám samotným nebo ji chcete darovat přátelům či příbuzným? Inspirujte se naší nabídkou a vyberte osvědčenou mini pípu, určenou pro všechny plastové lahve. Zamiluje si ji každý, protože manipulovat s ní je opravdu jednoduché. Stačí pouze zašroubovat PET láhev do stojanu a můžete pohodlně čepovat. Tato skvělá mini pípa je ideálním pomocníkem třeba na párty, do přírody nebo do kanceláře.

Popis produktu:

  • mini pípa pro otevírání plastové lahve
  • určeno pro sycené nápoje v lahvi o objemu 2 l
  • odolná konstrukce z kvalitního plastu
  • červená barva
  • rozměry: 5 x 10 cm
  • hmotnost: 138 g

Super dárek na každou párty

Nevíte, čím obdarovat přátele, kteří vás pozvou na večírek? Přineste jim novinku, o které třeba ještě neslyšeli. Uvidíte, že mini pípou pro nápoje v plastových lahvích budou nadšení. Díky nenápadnému pomocníkovi lze nápoj z lahve jednoduše čepovat, aniž byste museli pořád kroutit víčkem. Váš nápoj zůstane čerstvý, plný bublinek a zachová si svou pravou chuť.

Pro děti i seniory…

Jednoduché dávkování nápoje hravě zvládnou i vaše děti, které určitě bez svých oblíbených nápojů v plastových lahvích nedají ani ránu. Mini pípu pro otevírání plastové lahve můžete jako užitečný dárek do domácnosti věnovat i svým  prarodičům.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
Osobní odběrzdarmaDnes?Osobní odběr na prodejně v Praze na Žižkově
DPD ČR79 Kčpátek 22.9.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
Česká pošta - Balík do ruky99 Kčpondělí 25.9.?Balík do ruky - Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky.
DPD Slovensko200 Kčpondělí 25.9.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání