Bonboniera pindíci

Bonboniera pindíci
Prodej byl ukončen

Překvapte partnerku k Valentýnu či narozeninám pravými belgickými pralinkami ve tvaru penisu. Slaďoučcí pindíci z mléčné čokolády jsou originálním, a zároveň erotickým dárkem, který může být součástí vzrušující předehry. Tato exkluzivní bonboniéra je ideální dárek pro manželku, milenku i kamarádku.

Více informací >Kód produktu: 600401

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Sexy bonboniéra pro každou příležitost

Slečny i dámy většinou sladkosti milují. Pokud je překvapíte luxusní bonboniérou s pralinkami neobyčejného tvaru, úspěch je zaručen! Lehce eroticky laděné pozornosti mají moderní ženy rády a pěkná krabička s devíti bonbóny připomínajícími mužskou chloubu je trefou do černého! Výtečné mléčné čokoládě s nugátovou náplní žádná z žen neodolá. To si, pánové, můžete být jistí!

Specifikace produktu:

  • bonboniéra s pindíky z belgické čokolády
  • plněno nugátem z lískových oříšků (50%)
  • poleva je z jemné mléčné čokolády
  • balení obsahuje 9 bonbónů
  • čistá hmotnost: 160 g
  • rozměry bonboniéry: 26 x 26 cm

Složení bonbónů ve tvaru pindíků: cukr, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, lískové oříšky, emulgátor, aroma – přírodní vanilka.

Doporučení: Skladujte v suchu a chladu!

Čokoláda pouze pro dospělé

Nevíte, jakým dárkem potěšit dámu svého srdce? Erotické sladkosti jsou šťastnou volbou. Lahodné čokoládové pralinky ve tvaru penisu stoprocentně potěší chuťové buňky vaší partnerky – a možná vám dá také ochutnat. Skvělá belgická čokoláda v sexy provedení je super dárek pro všechny ženy od 18 let výše.

Tip na oživení dámské párty

Fantastickou mléčnou čokoládu, která se perfektně rozpouští na jazyku, neváhejte, milé ženy, přinést na ryze dámskou jízdu. Podělte se s kamarádkami o senzační chuť pralinek s nugátovou náplní a také o pohled na věrnou napodobeninu mužského penisu. Však až si na bonboniéře společně smlsnete, můžete si hned v naší dárkové prodejně objednat další balení.

Články k produktu

Tajemství belgické čokolády

Tajemství belgické čokolády

Říkáte si, jaký dárek je vhodný pro každou příležitost? Nikdy nešlápnete vedle čokoládovou dobrotou. Čokoláda je dostupná v mnoha typech a každý má tu svou nejoblíbenější. Někdo zahání stres hořkou čokoládou, jiný tabulkou čokolády mléčné. Gurmáni přidávají čokoládu třeba do omáček a také je doporučována jako afrodiziakum. Čokoládoví fajnšmekři neodolají pravé belgické čokoládě. Také ji máte rádi?

Zobrazit celý článek

5 super tipů na last minute dárek

5 super tipů na last minute dárek

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…

Zobrazit celý článek

Dárky rádi dostáváme i dáváme

Dárky rádi dostáváme i dáváme

V dětském věku milujeme hračky i jiné báječné dárky věnované k jakékoliv příležitosti. Ale jak rosteme, často zjišťujeme, že je moc fajn dostat od někoho pěkný dárek, ale mnohem krásnější může být dárky dávat. O tom, proč se vzájemně obdarováváme, jaké byly dárky dříve a čím překvapujeme své blízké a přátele v dnešní době, pojednává následující článek.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články