Burák na dálkové ovládání

Burák na dálkové ovládání
Prodej byl ukončen

Skvělým dárkem pro chlapce je RC model autíčka Burák na dálkové ovládání. Senzační auto se vyznačuje svižnou jízdou do všech směrů a během jízdy se naklání ze strany na stranu. Autíčko Burák známé z dětského filmu Cars umí pohybovat nejen tažným zařízením, ale i očima.

Více informací >Kód produktu: 202061

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Báječný dárek pro pány kluky? Autíčko na dálkové ovládání

Patří váš malý syn nebo vnuk k fanouškům úžasného filmu Auta (Cars)? Pak mu neváhejte k Vánocům, svátku nebo narozeninám pořídit RC model Burák s dálkovým ovládáním. Autíčko funguje v napínavém filmovém příběhu jako odtahovka a je velkým kamarádem hlavního hrdiny, závodního auta Blesk McQeen. Ve vozovém parku vašeho malého motoristy by model Burák rozhodně neměl chybět.

Popis produktu:

  • super autíčko na dálkové ovládání
  • k nerozeznání od své filmové předlohy
  • disponuje turbo funkcí
  • 2kanálové ovládání (dopředu, dozadu, vlevo i vpravo)
  • provoz na baterie (nejsou součástí balení)
  • frekvenc1:id: 27 a 40 MHz
  • měřítko 1:24, délka 19 cm
  • vhodné pro děti od 3 let

Autíčko Burák – velmi šikovný stroj a věrný přítel

Dětský animovaný film Cars (vyrobeno v USA v roce 2006) oslovil nejmenší i dospělé diváky po celém světě. Řadu příznivců si dobrodružný příběh z prostředí automobilových závodů získal také u nás. Děti určitě vědí, co všechno truck pojmenovaný Burák dovede. Dospělým můžeme připomenout, že ve filmu slouží jako odtahový vůz v půvabné vesničce Kardánová Lhota a prohlašuje se za mistra světa v jízdě pozpátku. Každou chvíli tahá hlavního hrdinu (Blesk McQeen) z kaktusů a jiných malérů.

Tip na dárky z kategorie Hry a hračky

Pořídit dětem můžete jak RC model autíčka Burák, tak i modely dalších aut z rodinného filmu Cars. Nabízíme vám RC model závodního auta Blesk McQueen nebo kamiónu Mac. Pomocí dálkového ovladače si děti s autíčky perfektně zajezdí a výborně se zabaví.

Články k produktu

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Skvělým tipem na dárek pro kluky a holky jsou hračky vytvořené podle postaviček z televizní obrazovky. Denně jim pohádkoví hrdinové skrze magickou obrazovku vstupují do pokojíčku a děti je považují za bezvadné kamarády, které chtějí mít u sebe doma. I při výběru dárků pro dospělé se můžete nechat inspirovat televizí. V kategorii tv products najdete praktické i originální dárky, které se hodí věnovat k různým příležitostem.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články