Čajové sítko Ponorka - MONKEY BUSINESS

Čajové sítko Ponorka - MONKEY BUSINESS
Prodej byl ukončen

Šikovnou pomůckou pro děti, které nechtějí ráno snídat, je originální čajové sítko ve tvaru ponorky. Vložené do průsvitného skleněného hrnku vypadá úžasně. Ponorka na vyluhování čaje je vyrobena ze silikonu, který je určen pro styk s potravinami a výborně odolává vysokým teplotám.

Více informací >Kód produktu: 770011

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Praktický dárek do domácnosti

Kuchyňské pomůcky, které naleznete v našem dárkovém e-shopu, mají nápaditý design a formu dekorace. Proto je můžete věnovat jako milý dárek členům rodiny nebo přátelům. Mezi vyhledávané produkty do moderní kuchyně patří i nevšední čajové sítko v designu ponorky. Užitečného pomocníka na čaj neváhejte věnovat dětem za vysvědčení nebo ke Dni dětí. Barevná ponorka se bude určitě líbit i dospělým

.

Popis produktu:

  • vtipné čajové sítko s tvarem ponorky
  • vyrobeno z kvalitního silikonu
  • k dostání ve žluté barvě
  • malá ponorka je zavěšena na řetízku s háčkem k zaháknutí o hrnek
  • výrobek lze mýt v myčce
  • používá se na sypané čaje
  • určeno pro děti od 3 let

Rozměry ponorky: 5,5 x 2,5 x 5,5 cm

Rozměry krabičky: 12 x 4 x 6,7 cm

Vyměňte nudné sítko za skvělou žlutou ponorku

Už vás nebaví pořizovat do domácnosti fádní věci? Objednejte si u nás designovou kuchyňskou pomůcku od společnosti Monkey Business, neobyčejné čajové sítko, které je věrnou imitací skutečné ponorky. Zejména každý milovník hudebné legendy Beatles si za zvuků populárního hitu Yellow Submarine ranní čaj výborně vychutná.

Podávejte sypaný čaj zábavnou formou

Použitím chytrého čajového sítka Ponorka se snadno přesvědčíte, že servírování oblíbeného nápoje nemusí být nuda. Mini ponorku lehce otevřete a vložíte dovnitř sypaný čaj, na který máte právě chuť. Boční víčko opět zavřete a ve sklenici nebo hrníčku s horkou vodou čaj vyluhujte. Pro větší efekt, abyste mohli ponorku sledovat očima, použijte na čaj nádobku z průhledného skla.