Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Cejchovací železo na BBQ

Pořádáte párty pro přátele? Hodit se vám bude úžasná pomůcka, cejchovací železo na barbeque. Stačí vybrat správná písmenka, poskládat z nich třeba název párty a vypálit ho do steaku nebo kuřecích plátků. Cejchovacím železem na BBQ zaujmete všechny sběratele šikovných vychytávek.

Více informací >Kód produktu: 800029

Dárek na párty ve stylu Divokého západu

Sledujete rádi westerny? Pak jistě znáte nepostradatelnou pomůcku drsných honáků, cejchovací železo. Pokud jste se rozhodli uspořádat grilovačku ve stylu country, překvapte cejchovacím železem na kousky masa nebo barbeque své přátele. Můžete například složit z písmenek jména vašich hostů a vyznačit je do hovězího nebo vepřového masa. Každý pozvaný si pak svoji porci dobře pozná.

Jak na to?

Praktické cejchovací železo na BBQ, s připravenými písmenky, opatrně vložte mezi rozehřáté uhlíky. Poté už stačí želízkem vypálit do steaku či jiného plátku masa nápis, jaký jste si zvolili. Písmenka jsou snadno připevnitelná a manipulace s želízkem není složitá.

Popis produktu:

  • cejchovací železo na BBQ
  • obsahuje všechna písmena abecedy
  • frekventovaná písmenka jsou obsažena víckrát
  • rukojeť vypalovacího železa je ze dřeva
  • váha produktu: 333 g
  • rozměry: 46 x 9,5 x 5 cm
  • výrobek myjte ručně

Varování:

Při manipulaci s cejchovacím železem dávejte pozor na popálení. Po vložení mezi rozžhavené uhlíky totiž může být želízko velmi horké.

Dárek pro masožravce i vegetariány

Dáváte před masitými pokrmy přednost raději zdravější výživě? V tom případě můžete vypalovací železo s trochou šikovnosti použít i na tofu. Pokud si svoji porci označíte svým jménem nebo přezdívkou, nikdo vám ji nesebere ani nevymění. Cejchovacím železem potěšíte především muže, kteří milují grilování. Jedná se o nápaditý dárek pro partnera nebo kamaráda, ale i šéfa či kolegu.

Seznam písmen

A x3, B x2, C x2, D x3, E x2, F x2, G x2, H x2, I x3, J x1, K x1, L x4, M x2, N x2, O x4, P x2, Q x1, R x3, S x3, T x3, U x1, V x1, W x1, X x1, Y x2, Z x1

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 20.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání