Čertovská sada - rohy, vidle, ocas

Čertovská sada - rohy, vidle, ocas
Prodej byl ukončen

Darujte pekelníkům originální sadu s čertovskými rohy, ocasem a vidlemi. Malým i větším čertům přijdou pekelnické pomůcky vhod na karneval, mikulášskou besídku nebo netradiční párty. Ocas je na gumičku a má, stejně jako rohy na sponě a lehké vidle, černo-červené provedení.

Více informací >Kód produktu: 790040

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Nezbytné doplňky ke kostýmu čerta

Připravte se včas na prosincovou mikulášskou besídku i únorový maškarní ples. Pokud máte v plánu vyrazit v převleku za vyslance pekel, čertovská sada z našeho e-shopu se vám bude velice hodit. Její součástí jsou pomůcky, bez nichž se čerti ani čertice neobejdou. Vidlemi popoženete malé i velké hříšníky směrem k branám pekla a rohy s ocasem budou znamením, že jste pravým čertem.

Popis produktu:

  • kompletní sada ke kostýmu pekelníka
  • zahrnuje vidle, ocas a rohy
  • vyrobeno z plastu
  • barevné provedení: červená a černá
  • idle a růžky na čelence zdobí chmýří
  • ocas se připevňuje pomocí gumičky

Proměňte se v čerta nebo čertici

Jako strašidelný čert můžete vyrazit na karneval, nadílku s Mikulášem a andělem nebo tematickou párty. K dispozici budete mít skvělé červené rohy na sponě ozdobené jemným černým chmýřím. V čertovské sadě najdete i dokonalý ocas a nezbytnou čertovskou pomůcku, vidle na optimálně dlouhé rukojeti. Sadu originálních doplňků využijí podle vlastní fantazie malí i velcí čerti, nebo čertice.

Párty pro nezbedné pekelníky

Připravte pro své děti a jejich kamarády tematickou párty, na niž mají vstup v masce čertíků. Zvláště děti, které milují filmové příběhy nebo televizní pohádky o čertech a dalších strašidlech, bude „pekelná“ párty hodně bavit. Čertovská sada je vhodná i pro dospělé, kteří v převleku za čerta mohou překvapit hosty na bláznivém večírku. K vidlím, rohům a ocasu můžete z naší nabídky přidat i senzační latexovou masku ďábla a iluze pekla bude dokonalá!

Články k produktu

Mikuláš a jeho tradiční nadílka

Mikuláš a jeho tradiční nadílka

Každým rokem, jakmile kalendář ukáže 6. prosince, rozdává Mikuláš se svojí družinou hodným dětem dárky. Zatímco anděl s Mikulášem obdarovávají, čerti se starají o strašení a symbolické trestání malých nezbedníků. Krátce spolu nahlédneme do historie a mimo jiné vám prozradíme, kdo to byla Mikuláška. Také se od nás dozvíte jednoduchý návod na výrobu čertíka ze sušeného ovoce a vyzkoušet můžete i mikulášské pusinky.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články