Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Chlastací hry

Dospělí muži si rádi hrají, a pokud nepatří k zapřísáhlým abstinentům, jsou jejich oblíbenou zábavou originální chlastací hry. Hodí se na ryze pánskou jízdu, oslavu narozenin nebo veselou párty. Chlastací hra se zábavným námětem je skvělým dárkem pro všechny správné chlapy.

Cena od do

Pobavte se u deskových her s motivem alkoholu

Uspořádejte párty pro kamarády a pak je překvapte nevšední stolní hrou s oblíbenou herní pomůckou v podobě alkoholu. V naší pestré nabídce najdete chlastací hry, díky nimž se každá oslava pořádně rozjede. Vybrat si můžete populární Alkoholové člověče, nezlob se!, což je dospělácká verze známé hry pro děti. Místo barevných figurek se po herním plánu posouvají panáky a o jejich přesunu z políčka na políčko klasicky rozhoduje hod kostkou. Humorný námět má chlastací hra Člověče, neboj se! … aneb jel jsem autem z hospody. Ani u této společenské hry se svérázným výtvarným pojetím a kartičkami s rozmanitými úkoly se nikdo z hráčů nudit nebude.

Chlastací hry aneb podej sportovní výkon a doplň tekutiny

Všichni soutěžící se parádně pobaví u her, které jsou ideální kombinací „sportu“ a tekutého dopingu. V tomto případě je dopování alkoholem přímo součástí pravidel. V našem e-shopu si můžete pro pobavení přátel objednat alkoholové magnetické šipky pro dva až čtyři hráče. Senzační chlastací hra zpestří každý narozeninový večírek nebo pánskou rozlučku se svobodou. Báječně pobavit se hráči mohou také u alkoholové verze mini fotbálku. Když budou padat góly, bude také co pít!

Prokažte svou šikovnost u netradičních chlastacích her

Skleničku dobrého pití jako herní pomůcku obsahuje i zajímavá chlastací hra Alkoholové rybaření. Každý úlovek je po zásluze odměněn, takže hráči se budou velmi snažit. Šikovnost a pevnou ruku soupeřů dokonale prověří fantastická Věž s panáky. Během napínavé hry se postupně vytahují dřevěné kostky z postavené věže, která se ovšem nesmí rozpadnout. Vyzkoušejte, a uvidíte…