Člověče, neboj se

Člověče, neboj se - Společenská hra
Prodej byl ukončen

Chystáte se na pánskou jízdu? Překvapte kamarády unikátní společenskou hrou Člověče, neboj se! …aneb jel jsem autem z hospody. Jedná se o ideální hru ke skleničce oblíbeného alkoholu. Abstinenti sice zůstanou stranou, ale pořádní chlapi si užijí báječnou zábavu!

Více informací >Kód produktu: 203004

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Dárek pro kamaráda se smyslem pro humor

Vybrat originální dárek pro někoho z vašich přátel není někdy jednoduché. Pokud vám došla inspirace, máme pro vás senzační tip. Společenská hra, nazvaná Člověče, neboj se!, správného muže neurazí, a naopak slibuje všem hráčům dokonalý zážitek. Zaujme vás nejen neotřelé téma populární stolní hry, ale i její svérázné výtvarné pojetí. Hra obsahuje dvě varianty – tzv. plnotučná verze je určena zdatným pijanům, ti začínající by měli nejdříve volit verzi “lehkou“.

Pravidla hry s podtitulem „Autem z hospody“

Nejprve se hráčům doporučuje nezbytný přípitek na úspěšný průběh ojedinělého soutěžního klání. Poté hráči postaví své figurky na start a jako první začíná hrát ten, komu padne šestka. Stačí si vzpomenout na všem známou dětskou hru Člověče, nezlob se! Také v tomto případě se hráči střídají v hodu kostkou. Jen je potřeba během postupu na další herní políčka plnit úkoly na přiložených kartičkách. Kdo bude v cíli první? To se teprve uvidí.

Obsah společenské hry:

  • dvě herní pole (oboustranný herní plán)
  • velikost hrací desky: 33 x 33 cm
  • šest dřevěných figurek v odlišných barvách
  • hrací kostka
  • desítky úkolů na kartičkách
  • bonusy pro hráče
  • skládací barevné obrázky
  • návod ke hře

Společenské hry pro dospělé

V pestré nabídce našeho e-shopu najdete různé zábavné hry, které oživí každý večírek s kamarády nebo jsou vhodné pro chvíle zábavy s partnerem. Doporučit můžeme moderně pojatou verzi Kámasútry – eroticky laděnou hru pro zamilovanou dvojici. Na veselé párty s přáteli si můžete zahrát lechtivou hru Sexy hrátky po česku, která je určena pro dva až šest hráčů.

Články k produktu

Stolní hry – jaké byly dříve a které jsou oblíbené dnes

Stolní hry – jaké byly dříve a které jsou oblíbené dnes

Historie stolních her je bohatá a ovlivnila i to, s čím si hrajeme v dnešní moderní době. Mezi deskovými hrami používanými v minulosti a těmi dnešními existuje velké množství rozdílů, ale jedno mají společné! Pobaví hráče, rozvíjejí dovednosti a vyplňují volný čas. Tak tedy hurá do světa stolních her, klasických i těch originálních.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články