Dalekohled Boshile 10x-70x/70 - zoom

VýprodejSleva 30%
VýprodejSleva 30%

Darujte sportovní dalekohled, který se bude hodit milovníkům jachtingu i dalších sportů. Součástí balení je i praktické nylonové pouzdro s nastavitelným popruhem. Binokulární dalekohled s centrálním ostřením a zoomem 10-70x70 využijete nejen při sportu, ale také při cestování nebo sledování zvěře a vzít si ho můžete i do divadla. Výkonný zoom vám umožní vidět ostře ve velkých dálkách.

Více informací >Kód produktu: 611003

Cena vč. DPH: 1 2251 750 Kč

Darujte sportovní dalekohled, který se bude hodit milovníkům jachtingu i dalších sportů. Součástí balení je i praktické nylonové pouzdro s nastavitelným popruhem. Binokulární dalekohled s centrálním ostřením a zoomem 10-70x70 využijete nejen při sportu, ale také při cestování nebo sledování zvěře a vzít si ho můžete i do divadla. Výkonný zoom vám umožní vidět ostře ve velkých dálkách.      

Dárek pro turisty a sportovce

Hledáte šikovný dárek pro partnera, který se rád toulá přírodou? Nebo chcete potěšit užitečným dárkem milovníka golfu? Věnujte svým blízkým osvědčený binokulární dalekohled značky Boshile. S tímto neocenitelným pomocníkem do přírody i na cesty se dobře manipuluje. Oceníte jeho protiskluzový povrch a pogumovaný plášť, který je odolný vůči nárazům a nečistotám.

Popis produktu:

 • dalekohled se zoomem
 • zvětšení 10-70-70x
 • průměr přední čočky 50 mm
 • šířka: 200 mm, výška: 190 mm
 • hmotnost: cca 900 g
 • lze obsluhovat i v rukavicích

Balení obsahuje:

 • binokulární dalekohled
 • nylonové pouzdro s nastavitelným popruhem
 • popruh k dalekohledu
 • krytky na čočky 
 • hadřík k leštění čoček

Jak správně dalekohled zaostřit  

Nejprve zavřete pravé oko a zaostřete na předmět v dálce. Dokud pohled nebude ostrý, otáčejte prostředním zaostřovacím válcem. Poté otevřete pravé a zavřete levé oko. V této chvíli zaostřujete obraz otáčením pravé čočky.

Pro další ostření při koukání oběma očima používejte pouze střední zaostřovací válec. Po použití zoomu je třeba zaostřit znovu oběma očima, abyste dosáhli co nejostřejšího vidění.

Upozornění: Nikdy se nedívejte skrze dalekohled přímo do slunce.

Jak postupovat při údržbě dalekohledu

1. Krytky na čočky rozhodně nevyhazujte a po každém použití je umístěte zpět na místo.

2. Čočky udržujte čisté pomocí hadříku, který navlhčete pár kapkami izopropylakoholu.

3. Dalekohled s příslušenstvím skladujte v suchu.

Doporučení: Nesnažte se dalekohled rozebírat, porušili byste tak smluvní podmínky pro vrácení peněz v případě jeho nefunkčnosti.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
Osobní odběrzdarmaDnes?Osobní odběr na prodejně v Praze na Žižkově
DPD ČR79 Kčpátek 22.9.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
Česká pošta - Balík do ruky99 Kčpondělí 25.9.?Balík do ruky - Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky.
DPD Slovensko200 Kčpondělí 25.9.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání