Dalekohled Sakura 10-70x70 - zoom DKP1-321

Při nákupu obdržíte ZDARMA praktickou LED svítilnu 5W
Dalekohled Sakura 10-70x70 - zoom
Prodej byl ukončen
Při nákupu obdržíte ZDARMA praktickou LED svítilnu 5W

Sháníte užitečný dárek pro myslivce, lovce nebo cestovatele? Věnujte špičkový dalekohled Sakura se zvětšením 10-70x70. S tímto dalekohledem je možné vyrazit do lesa i na toulky. Je dobře skladný i přenosný a silné pogumování povrchu jej chrání před nárazem.

Více informací >Kód produktu: 611001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Super dárek pro nejrůznější volnočasové aktivity

Spolehlivým dalekohledem můžete obdarovat prakticky kohokoliv, kdo má vztah k přírodě či sportu. Dalekohled Sakura s přiblížením v rozsahu 10-70x70 nabízí široké možnosti využití. Je tak ideálním dárkem pro muže s nejrůznějšími zálibami, jako je například myslivost, ornitologie, turistika nebo táboření ve volné přírodě. Dalekohled Sakura se bude hodit aktivním mužům všech generací!

Popis produktu:

  • kvalitní dalekohled Sakura
  • přiblížení v rozsahu 10-70x70
  • pogumovaný povrch v černé barvě
  • šířka: 180 mm, výška: 190 mm
  • hmotnost: cca 900 g
  • lze obsluhovat i v rukavicích
  • odolný proti nárazu, vodotěsný
  • vhodný pro sport, turistiku či lov

Tip na dárek ke kulatinám

Hledáte dárek k významnému životnímu jubileu pro tatínka, tchána nebo dědu? Pokud oslavenec netráví čas vysedáváním u televizní obrazovky a raději si vyjde do přírody, dalekohled Sakura je šťastnou volbou! Jedná se o neocenitelného pomocníka pro různá pozorování, včetně přírodních krás, zvěře či ptactva. Dalekohled Sakura se zoomem 10-70x70 je vhodný i k běžným astronomickým pozorováním.

Dalekohled jako dárek pro ženu? Proč ne!

Perfektním dalekohledem potěšíte muže – myslivce, nimrody či sportovce. Ovšem překvapit touto senzační pomůckou do přírodního terénu můžete i každou moderní ženu. Pokud je vaše partnerka vášnivou turistkou, členkou mysliveckého spolku nebo má jen velmi ráda přírodu, kvalitní dalekohled Sakura jí neváhejte darovat třeba k narozeninám, svátku nebo Vánocům.