Dalekohled Sakura 20x50 - DKP1-322

Dalekohled Sakura 20x50 - DKP1-322
Prodej byl ukončen

Věnujte myslivcům, lovcům nebo turistům skvělý dalekohled s dvacetinásobným přiblížením. Každý obdarovaný bude s dalekohledem Sakura velmi spokojený. K přednostem kvalitního dalekohledu patří silné pogumování, které chrání tuto perfektní pomůcku před nárazem a zajišťuje její pevné uchopení.

Více informací >Kód produktu: 611000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Dárek pro sportovce i milovníky přírody

Spolehlivý dalekohled je nejlepší dárek pro myslivce, ale nejen pro ně! Dalekohled Sakura nabízí široké možnosti využití, a je proto ideálním dárkem pro muže s různými koníčky. K mužským zálibám zpravidla patří myslivost, lov, turistika či táboření ve volné přírodě a při všech těchto aktivitách se bez špičkového dalekohledu neobejdou. Dalekohled Sakura lze mužům všech generací věnovat k jakékoliv příležitosti.

Popis produktu:

  • dalekohled Sakura s přiblížením 20x
  • pogumovaný povrch v černé barvě
  • šířka: 180 mm, výška: 190 mm
  • hmotnost: cca 900 g
  • průměr objektivu: 50 mm
  • lze obsluhovat i v rukavicích
  • odolný proti nárazu, vodotěsný
  • vhodný pro sport, turistiku či lov

Tip na dárek pro manžela, tatínka nebo tchána

Blíží se kulatiny vám blízkého člověka, ale vás nenapadá žádný dárek? Pokud je oslavenec vášnivým turistou, myslivcem nebo ornitologem, neváhejte mu k významnému výročí pořídit spolehlivý dalekohled Sakura se zvětšením 20x. Je neocenitelným pomocníkem pro pozorování přírodních krás, zvěře i ptactva. Důmyslný dalekohled z naší nabídky poslouží i k běžným astronomickým pozorováním.

Dalekohled se může hodit i ženám!

Myslíte, že dalekohledem potěšíte pouze muže? Rozhodně ne. V dnešní době i moderní ženy rády vyrážejí do terénu a často jsou členkami mysliveckých spolků. Věnují se různým sportovním aktivitám nebo hodně cestují. Proto je dalekohled Sakura originální dárek pro ženy bez rozdílu věku. Podpořte zálibu vaší partnerky nebo kamarádky tímto netradičním ženským dárkem!