Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárek k 70. narozeninám

Sedmdesátka je krásný věk, ať už je oslavencem žena nebo muž. Jste pozváni na oslavu tohoto významného životního jubilea? Pak s sebou potřebujete vhodný dárek k 70 narozeninám. Lámete si hlavu, čím oslavence mile překvapíte a co se bude opravdu líbit? Inspirujte se v našem e-shopu s bohatou nabídkou originálních, praktických či kreativních dárků. Pozorností od nás potěšíte i čerstvé sedmdesátníky.

Cena od do

Dárek k 70 narozeninám pro maminku, babičku nebo tchýni

Na oslavě kulatých narozenin se to jen hemží velkými i drobnými dárky. Nevíte, čím obdarovat oslavenkyni, aby od vás dostala nevšední dárek? Ideální je, pokud znáte záliby, které si jubilantka pěstuje i v seniorském věku. Zvolit dárek k 70 narozeninám pak nebude žádný problém. Pokud je vaše babička nebo tchýně skvělou hospodyňkou, pořizujte prakticky zaměřené dárky. V naší online prodejně se snadno přesvědčíte, že také užitečný dárek má často nápaditý design. Vaše děti mohou babičce na oslavu pěkně zabalit třeba skládací nákupní košík s hliníkovou konstrukcí a elegantní žlutou textilií anebo barevnou silikonovou chňapku, která připomíná pejska či jiné zvíře. Dospělí udělají oslavenkyni radost sadou keramických nožů nebo ortopedickým polštářem pro skvělou relaxaci.

Dárek k 70 narozeninám pro tatínka, dědu nebo tchána

Zatímco některé jubilantky svůj věk pečlivě tají, pánové zpravidla ročník narození tak moc neřeší. Cítí se totiž stále mladí! Dárky k 70 narozeninám pro muže tedy mohou klidně obsahovat i číslici prozrazující jejich skutečný věk. Muži se rádi pyšní i svými koníčky, a tak je bezvadný dárek pro oslavence třeba moderní tričko s nápisem „Vášnivý rybář“. Znalce a milovníky vína neváhejte k sedmdesátinám obdarovat vkusným dárkovým setem se sommelierskými pomůckami. Novinkou je bezvadný lasový držák na víno, který může být součástí stolování. Pokud má váš tatínek nebo dědeček raději tvrdý alkohol, nezklamete ho nerez placatkou se šroubovacím uzávěrem. Jubilantům, kteří rádi chodí do přírody, se zavděčíte dárky, jako je kvalitní dalekohled a dvoudílné hůlky pro Nordic Walking či severskou chůzi.

Dárek k 70 narozeninám vhodný pro muže i ženy

Některé dárky se více hodí ženám, jiné ocení hlavně muži. Jsou však i takové, které lze darovat k 70 narozeninám, aniž byste museli brát ohled na to, zda se jedná o oslavence, anebo oslavenkyni. Často se jedná o užitečné doplňky a různé vychytávky s neobvyklým vzhledem. Mezi originální dárky, které jsou určeny mužům i ženám, patří relaxační lávová lampa, měkký polštář vyplněný mikro kuličkami pro uvolnění napětí nebo magnetická socha, která umí dokonale zaměstnat ruce během dlouhého telefonátu. Hodit se může i velice praktická lupa s osvětlením – ta mimochodem perfektně poslouží nejen seniorům.