Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárek k 80. narozeninám

Chystáte se na oslavu narozenin a jedná se o kulatiny? To už je pořádný důvod k oslavě, zvláště je-li oslavenci 80 let. Inspiraci, jaký vhodný dárek pořídit, najdete v našem e-shopu. Na výběr máte netradiční, praktické i relaxační dárky pro všechny generace, včetně osmdesátníků. Mnozí senioři dnes žijí velmi aktivně a drží krok s dobou, a tak si zaslouží originálnější překvapení, než je klasický dárkový koš nebo nové ložní povlečení. Vyberte u nás dárky k osmdesátinám, máme vám co nabídnout.

Cena od do

Dárek k 80 narozeninám pro maminku, babičku nebo tchýni

Nevíte, co všechno může oslavenkyni potěšit? Chcete, aby se jednalo o nevšední, a zároveň užitečný dárek? Připravili jsme pro vás hned několik tipů na pěkné dárky k 80 narozeninám. Vaše maminka, tchýně nebo babička jistě přivítá praktické pomůcky, které jí například usnadní pohyb. Pořídit u nás můžete extra silné mobilní madlo s bezpečným úchytem a možností využití v koupelně či na toaletě. Mezi dárky pro 80letou oslavenkyni může být i kvalitní ortopedický polštář s pěnovou náplní a tvarovou pamětí. Pokud vaše babička nebo tchýně ráda vyráží na pěší procházky s ostatními seniory, kupte jí k narozeninám dvoudílné trekingové hole s nastavitelnou délkou. A jako malou pozornost ještě můžete přidat sadu deseti kvetoucích čajů se skleněnou konvičkou.

Dárek k 80 narozeninám pro tatínka, dědečka nebo tchána

Pořádnou oslavu si zaslouží i pánové, kteří vkročili mezi čerstvé osmdesátníky. Také pro ně v naší internetové prodejně seženete spoustu zajímavých dárků. Co například? Jako dárek k 80 narozeninám se hodí všechno, co odpovídá zálibám a přáním oslavence. Pokud váš tatínek, dědeček nebo tchán patří mezi znalce a milovníky dobrého vína, máme pro vás skvělý tip. Darovat k významným kulatinám můžete elektronickou vývrtku na otevírání lahve nebo kompletní sadu sommelierských pomůcek. Mezi dárky pro oslavence v důchodovém věku mají své místo i společenské hry. Líbit se jistě budou elegantní šachy se skleněnými figurami, které příjemně oživí interiér domova, i když šachová hra zrovna zahálí. Pro aktivní seniory se k narozeninám hodí také pomůcky vhodné do přírody, jako například špičkový dalekohled. Potěšíte i šikovným houbařským nožíkem.

Dárek k 80 narozeninám vhodný pro muže i ženy

Hledáte dárek, který by se ideálně hodil jak mužům, tak ženám? Ano, i takové dárky v naší prodejně pořídíte z pohodlí domova nebo kanceláře. Darovat k 80 narozeninám, aniž byste museli odlišovat pohlaví oslavence, můžete rozmanité doplňky, které mají sice neobvyklý vzhled, ale jsou i užitečné. Mezi netradiční dárky, určené pro seniory i seniorky, lze zařadit relaxační lávovou lampu nebo měkký polštář ve tvaru kruhu, který je naplněn mikro kuličkami pro uvolnění napětí. Skvělou vychytávkou je také praktická lupa s osvětlením anebo originální pomůcka k jednoduchému zavlažování květin. Možná úplně nejvíc překvapíte oslavenkyni nebo oslavence létajícím přáním, které se umí vznášet jako lampion.