Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárek k osmdesátinám

Hledáte inspiraci na dárek k osmdesátinám pro babičku nebo dědu? Nevíte, čím ke kulatinám obdarovat tchána nebo tchyni? Nepřeberné množství dárků pro muže i ženy najdete v našem e-shopu. Pokud je oslavenci krásných 80 let, hodí se jako dárek originální pomůcky a doplňky, které slouží k relaxaci nebo zábavě. Nabídneme vám i dárky praktické s nápaditým designem. Z pohodlí domova si u nás můžete pohodlně objednat nevšední dárek pro každou příležitost!

Cena od do

Dárek k osmdesátinám pro maminku, babičku nebo tchýni

Přemýšlíte, jaké dárky mohou udělat oslavenkyni radost? Přejete si, aby se jednalo o netradiční, a přitom užitečný dárek? Máme pro vás hned několik tipů na senzační dárky k osmdesátinám pro maminky, babičky, tchýně nebo tety. Dárek nemusí mít objemné rozměry, potěší i drobnost, která pak nebude jen tak zahálet v koutě. Do domácnosti se oslavenkyni bude hodit například elegantní solnička v černobílém provedení. Překvapí a dojme tím, že sůl i pepř v pevném objetí připomínají zamilovaný pár. Vhodný dárek k osmdesátinám je také sada deseti kvetoucích čajů se skleněnou konvičkou. Potěší i skvělý ortopedický polštář s pěnovou náplní a tvarovou pamětí nebo měkký polštář s mikro kuličkami, které napomáhají uvolnit napětí a narovnat záda. Seniorkám, jejichž koníčkem je pěší turistika, neváhejte pořídit populární trekingové hole s nastavitelnou délkou pro Nordic Walking či severskou chůzi.

Dárek k osmdesátinám pro tatínka, dědečka nebo tchána

Pánové, kteří vkročili mezi čerstvé osmdesátníky, se určitě těší na všechny dárky související s jejich zálibami. Báječný dárek k 80. narozeninám proto může být i šikovný houbařský nožík v látkovém pouzdře nebo vysoce kvalitní dalekohled se širokými možnostmi využití. Pokud oslavenec patří mezi znalce a milovníky dobrého vína, darujte elektronickou vývrtku na otevírání lahve nebo dárkovou kazetu se základními sommelierskými pomůckami. Mezi dárky k osmdesátinám mají své místo i společenské hry, například elegantní šachy se skleněnými figurami, které slouží ke hře i zkrášlení interiéru domova. Překvapit můžete také vtipným dárkem, jako třeba čajovým sítkem v podobě ponorky, pravou belgickou čokoládou ve tvaru prsou nebo originálním tričkem s nápisem (např. Vášnivý rybář).

Vybíráme dárek vhodný pro muže i ženy k osmdesátým narozeninám

V naší internetové prodejně naleznete i skvělé dárky, které přijdou vhod jak mužům, tak ženám. Darovat k osmdesátinám, aniž byste museli řešit pohlaví jubilanta, můžete osvědčené relaxační pomůcky, jako třeba lávovou lampu (s výškou 35 cm nebo 40 cm), která je současně zajímavým bytovým doplňkem. Dárek k osmdesátinám může mít také podobu neobyčejného létajícího přání. Jak funguje? Na přání nejprve napíšete svůj vzkaz, zapálíte hořák, a jakmile se barevný lampion naplní horkým vzduchem, tak jej pustíte. Spolu s účastníky narozeninové oslavy pak už jen sledujete, jak létající přání stoupá k nebi.