Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárek pro cyklistu

Jízda na silničním nebo horském kole patří k oblíbeným pohybovým aktivitám. Projížďky na kolech baví muže, ženy i děti, a tak jistě máte mezi blízkými nebo kamarády nadšené cyklisty. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyberte si skvělý dárek pro cyklistu. Udělat radost můžete i sami sobě.

Cena od do

Články ke kategorii

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Poradíme vám, jak postupovat, abyste zvolili originální dárky, které oslavence příjemně překvapí. Pokud znáte zájmy a koníčky jubilanta, máte vyhráno! V naší nabídce se snadno zorientujete podle přehledných kategorií s dárky, které reflektují záliby mužů i žen.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Praktické dárky pro cyklisty bez rozdílu věku

Patříte i vy k vášnivým cyklistům? Vybavte sebe a členy rodiny praktickou pomůckou, která přijde vhod, jakmile se začne stmívat. Držet v ruce baterku a při tom řídit bicykl není pohodlné ani bezpečné, proto je perfektní dárek pro cyklistu šikovná spona na kšilt. Hodit se bude mužům, ženám i dětem. Originální svítící čelovka výborně poslouží namísto ruční baterky. Vaše ruce budou volné a bez obav můžete šlapat do pedálů. Svítilna s připevněním na kšilt čepice disponuje pěti vysoce svítivými LED diodami, je lehká a snadno se připevňuje pomocí dvou klipů. Obdarovaný ocení i to, že čelovka nabízí hned dva režimy svícení, stálé světlo a blikání.

Zpříjemněte si jízdu na kole poslechem hudby ze sluchátek

Sháníte originální dárek pro syna, vnuka nebo partnera? Pokud rádi vyrážejí na dlouhé projížďky na kole, jsou skvělou volbou výborná bezdrátová sluchátka potažená jemnou kůží v bílé barvě. Mezi dárky pro cyklistu se těší velké oblibě, protože se postarají o volnost pohybu v době, kdy bude sportovec chtít šlapat do pedálů a ještě poslouchat oblíbenou muziku. Bezdrátová sluchátka s integrovaným rádiem a MP3 přehrávačem zaručí obdarovanému kvalitní zvuk s extra basy. Další výhodou je, že zaberou málo místa v tašce nebo batohu, takže je cyklista můžete brát všude s sebou. Bezdrátová sluchátka jsou senzační dárek pro cyklistu, ale i cyklistku. Mají totiž univerzální velikost a na uších dobře drží.