Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárek pro fotbalistu

Fotbal je velmi populární sport a má spoustu příznivců napříč všemi generacemi. Máte mezi kamarády, členy rodiny nebo příbuznými nadšeného fanouška? Vyberte mu v naší prodejně skvělý dárek pro fotbalistu s motivem, který souvisí s jeho velkou zálibou.

Cena od do

Super dárky pro fotbalisty v alkoholovém provedení

Zatímco mladí muži se ve volném čase po zeleném trávníku za mičudou občas proběhnou, starší pánové s oblibou sledují fotbalové turnaje na televizní obrazovce. Pro jednu i druhou skupinu fotbalových nadšenců máme v našem e-shopu připravenu senzační stolní hru. Jedná se o zábavný dárek pro fotbalistu, který ovšem není zapřísáhlým abstinentem. Partnera, tatínka nebo kamaráda můžete alkoholovým mini fotbalem obdarovat k Vánocům, narozeninám, svátku či jiné příležitosti. Pokud ho zklame jeho oblíbený fotbalový klub, náladu si rozhodně spraví při bezvadné hře, kde je každý gól odměněn panákem oblíbeného alkoholu.

Dárek pro fotbalistu pro zkrácení dlouhé chvíle

Někdy je potřeba zahnat nudu. Proto by mezi dárky pro fotbalistu alkoholová verze fotbálku v mini provedení neměla chybět. Stačí, aby se sešli dva soupeři a mohou během hry poměřit své dovednosti i herní taktiku. Panáky alkoholu jsou v tomto případě pravidly nařízeným dopingem! Stolní mini fotbal je dokonalý dárek pro fotbalistu. Vůbec nezabere mnoho místa, lze rychle a snadno uklidit a pasuje tak do každé místnosti. Alkoholová varianta stolního fotbálku se hodí pro domácí zábavu, ale oživí i narozeninovou párty.

Kdo si hraje, nezlobí!

Hledáte, milé slečny a dámy, pro svého partnera nebo kamaráda posedlého láskou k fotbalovému míči ideální dárek? Alkoholový mini fotbálek bude skvělou volbou. Patří do skupiny dalších her v alkoholovém provedení, které nadchnou všechny muže bez rozdílu věku.