Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárkové sady

Pokud jste pozváni na nějakou slavnost, akci, nebo jdete popřát známému k narozeninám, jistě budete hledat nějaký vhodný dárek k narozeninám. A co takhle vyzkoušet naše dárkové sady? Dárkové sady na víno potěší každého milovníka dobrého vína. Jestliže aktér oslavy není zrovna vinařem, nevadí, vybrat si můžete jiné dárkové sady.

Nejprodávanější

Cena od do

Masážní lávové kameny - dárková sada

Masážní lávové kameny - dárková sada

Skladem (1 kus)

495 Kč222 Kč

Hledáte dárek k Valentýnu? Věnujte dárkovou sadu lávových kamenů pro dokonalou relaxaci. Masážní kameny...

VýprodejSleva 55%

Dárkové sady – praktický a vkusný dárek

Dárkové sady představují vhodný dárek pro každou příležitost. Nabízíme aromatické dárkové sady pro ženy a také elegantní dárkovou kazetu pro pány.

Dárkové sady pro dámy

Snad každá žena někdy zatouží po chvilce příjemné relaxace. Velice oblíbeným způsobem relaxování je horká vana s pěnou. Pro vytvoření intimní atmosféry je zvykem obklopit vanu svíčkami. Pro takové situace jsou tu dárkové sady s aromatickými svíčkami. Tyto dárkové sady obsahují dvě válcové a čtyři čajové svíčky. Zpříjemněte si chvíle odpočinku pomocí libé vůně a romantického osvětlení.

Dárkové sady pro pány

Ani pánové nepřijdou zkrátka. V nabídce našeho internetového obchodu pro ně máme připraveny dárkové sady s čistě chlapským obsahem. Tyto pánské dárkové sady obsahují velice praktický otvírací nůž s vývrtkou, placatku na nápoje, klíčenku a psací pero. Elegantní dárkové sady pro pány jsou výborným tipem, pokud se chystáte obdarovat tatínka, dědečka či jiného známého mužského pohlaví.

Dárkové sady vyřeší vaše starosti s dárkem

Spousta lidí si láme hlavu, co koupit někomu za dárek. Mnohdy běháme po obchodech a nenacházíme inspiraci. Ušetřete svůj čas i námahu a zakupte již hotové dárkové sady, se kterými nebudete mít už žádnou práci.