Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky do auta

Vyberte si u nás perfektní dárky pro řidiče, kteří tráví spoustu času za volantem. Originální a zároveň praktický dárek do auta přijde vhod mužům i ženám. Kdo hodně jezdí autem, nápadité pomůcky určené pro pohodlné cestování velmi ocení.

Cena od do

Skvělé dárky do auta pro bezpečí šoféra a všech pasažérů

Bez mobilu se dnes už nikdo neobejde a je nutné brát ho všude s sebou, i na cesty vozem. Nechte se námi inspirovat a darujte řidiči nebo řidičce užitečný dárek do auta, moderní nanopodložku s hladkou plochou. Mobilní telefon, optické či sluneční brýle spolehlivě udrží, dokonce i vzhůru nohama, protože je vyrobena ze speciálně upraveného materiálu s dokonalou přilnavostí. Doporučujeme vám i jednoduchý, avšak účelný držák na telefon značky Grip Go. Řidičům usnadní telefonování za jízdy a díky speciální přísavce lze v autě umístit přímo na palubní desku.

Dárek do auta pro zkrácení dlouhé chvíle

Překvapte partnera, který ve svém autě rád poslouchá hlasitou muziku, výkonným zesilovačem NBC. K čemu slouží? Zajistí větší hlasitost autorádia nebo CD přehrávače a dokonale ozvučí interiér každého vozu. Mezi vyhledávané dárky do auta patří značkové reproduktory. Nabízíme vám kvalitní reproduktory s logem Planter na autorádio nebo zesilovač, které disponují výbornými zvukovými parametry a garantují podstatně čistší reprodukci basů, středů i výšek. Kvalitu reproduktorů Planter ocení nejen muži, uplatnění najdou také ve voze, který řídí žena.

Autodoplňky jsou funkčním a užitečným dárkem!

Někteří majitelé aut si své „plechové“ miláčky doslova hýčkají. Proto je nejvíc potěší nápaditý dárek do auta jako například praktický auto-moto doplněk Fix it! PRO. Jedná se o pero odstraňující škrábance na karoserii automobilu, a pokud občas sledujete televizi, tak tento výjimečný produkt dobře znáte. Ideálním dárkem pro všechny motoristy je digitální alkohol tester v podobě klíčenky. Super pomůcku k měření alkoholu v krvi je dobré mít vždy po ruce. Lehce zjistíte, zda můžete po oslavě usednout za volant, nebo raději volat taxi.