Chcete slevu 50 Kč? Stačí nakoupit alespoň za 1000Kč a použít slevový kód - S613EM

Dárky pro hasiče

Máte za partnera nebo kamaráda profesionálního hasiče? Je někdo z vaší rodiny ve sboru dobrovolných hasičů? Pak v našem dárkovém e-shopu neváhejte vybrat senzační dárek pro hasiče. A pozor, hasičskou uniformu oblékají také ženy, takže při pořizování dárků myslete i na něžné pohlaví.

Nejprodávanější

Cena od do

Líný hrnek s automatickým mícháním

Líný hrnek s automatickým mícháním

Skladem (1 kus)

219 Kč

Hledáte nápaditý dárek? Skvělou volbou je nový líný hrnek Deluxe s vnitřkem z nerezové oceli. Ocení ho...

Zábavná stolní hra s hasičkou tematikou pro zahnání dlouhé chvíle

Pokud je váš partner, tatínek nebo kamarád hasičem z povolání, zabalte mu pod stromeček báječnou stolní hru Hóóóřííí! Spolu s ostatními kolegy si hraním ideálně zpestří dlouhou směnu. Skvělý dárek pro hasiče, společenská desková hra, potěší nejen zkušené profíky, ale i dospělé a dětské hráče, kteří se o hasičském povolání chtějí zábavnou formou dozvědět co nejvíc informací.

Perfektní dárek pro hasiče a jeho rodinu

Jestliže je hlava rodiny hasičem z povolání, pak je šťastnou volbou pořídit domů tuto stolní hru s výstižným názvem Hóóóřííí! Partnerka a děti tak blíže proniknou do povolání živitele rodiny. Relaxovat u deskové hry můžete klidně sami, ale lepší je hrát v kolektivu, aby bylo s kým soupeřit. Hráči se posouvají po mnoha políčcích směrem do cíle a průběžně plní zadané úkoly. V rychlostní části společenské hry přijdou vhod stopky k měření času a využít lze i bonusy, včetně sudoku nebo pexesa.

Dárky pro hasiče určené k relaxaci po náročné směně

Překvapte partnera s náročnou profesí hasiče některým z dalších dárků, kterých máme v naší prodejně nepřeberné množství. Dárky pro hasiče, které využijí ve volném čase, mohou mít stovky různých podob. Od relaxačních polštářů s nápaditým motivem, přes mini modely autíček až po Nordic Walking hole pro trénování fyzičky. K zahození nejsou žertovné dárky, které mužům se zodpovědným povoláním mohou pomoci odbourat stres. V tomto případě můžete darovat například antistresové prso nebo sklenici v designu svůdné ženy.