Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky pro kuřáky

Hledáte originální dárek pro kuřáky? Milovníkům nikotinu neváhejte například věnovat netradiční dekoraci, jako je kašlající popelník s motivem plic. Kouření škodí zdraví, a tak obdarujte své blízké nebo kamarády elektronickou cigaretou. Třeba tu skutečnou cigaretu už navěky odloží.

Cena od do

Vtipný dárek pro každého kuřáka

Máte doma partnera, který si zapaluje jednu cigaretu vedle druhé, a vám se to nelíbí? Darujte mu k narozeninám, Vánocům nebo svátku unikátní popelník. Jedná se o zábavný dárek pro kuřáky nebo kuřačky. Jakmile do něj odloží cigaretu, neobvyklý popelník v designu do ruda zbarvených plic začne kašlat nebo křičet. Legračně varovným popelníkem pro vyznavače nikotinu můžete překvapit i návštěvu. Třeba vaši hosté odejdou kouřit raději na balkón.

Tip na dárky pro kuřáky? Populární elektronické cigarety

Členům rodiny nebo kamarádům můžete k jakékoliv příležitosti věnovat oblíbené elektronické cigarety, včetně náplně. Elektronická cigareta patří mezi nejžádanější dárky pro kuřáky, protože vypadá a chutná jako opravdová cigareta. Kuřáci však vydechují místo nepříjemně páchnoucího kouře pouze páru. Vypadá jako dým ze skutečné cigarety, avšak není cítit a neškodí okolí. Jde o mnohem šetrnější variantu pro všechny, kteří si cigárko nedokáží odpustit. V našem e-shopu si můžete z pohodlí domova objednat také náplně do elektronických cigaret.

Odložte obyčejnou cigaretu a zkuste vodní dýmku

Nechte se inspirovat naší nabídkou a udělejte si radost skvělou vodní dýmkou. Nebo můžete tímto senzačním dárkem potěšit své kamarády. Zalíbení v kouření vodních dýmek našla jak mladá generace, tak i ti dříve narození. Tento dárek pro kuřáky je neobyčejný už na první pohled. Malá vodní dýmka v červeném provedení je úžasnou dekorací a samozřejmě perfektně funguje. Vybavena je jedním šlauchem a disponuje celkovou výškou 43 cm. Kuřákům vodních dýmek se bude líbit!