Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky pro motorkáře

Hledáte vhodný dárek pro partnera, syna nebo kamaráda, kterému učarovaly motorky? Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyberte si originální dárky pro motorkáře. Skvělým dárkem k Vánocům či narozeninám bude praktický alkohol tester v podobě klíčenky nebo věnujte RC model mini motorky na dálkové ovládání.

Cena od do

Užitečný dárek pro motorkáře aneb jak se vyhnout pokutě

Vyplatí se vědět, že zbytkový alkohol v krvi je velmi zrádný. Proto v naší nabídce najdete praktické dárky pro motorkáře jako například digitální alkohol tester. Spolehlivá pomůcka k měření alkoholu v krvi v provedení klíčenky je ihned po ruce a snadno se ovládá. Digitální tester je opatřen náustkem a na jeho boční straně řidič najde tlačítko, které po stisknutí ihned spustí zahřívání senzoru a na displeji začne běžet odpočítávání. Výsledek dechové zkoušky bude viditelně zobrazen velkými číslicemi na displeji. Senzační dárek pro motorkáře, jakým je digitální alkohol tester, umožní řídit v klidu a nedat šanci dopravní hlídce.

Super dárky pro motorkáře všech generací

Po jízdě na rychlém stroji touží už malí kluci a než si svůj sen budou moci splnit, darujte jim RC motorku řízenou na dálku. Dárky pro motorkáře zahrnují různé modely mini motocyklů, které nadchnou malé i velké motoristy. Stabilitu malé motorky zajišťují kolečka osazená na botách jezdce. To, jak se celá mašina umí při každém odbočení suverénně naklonit na jednu stranu, poskytne milovníkům RC modelů skvělou podívanou. Fantastický dárek pro motorkáře je černý mini chopper na dálkový ovladač, který se pohybuje velice hbitě a dokonale zvládá zatáčky. Dále můžete zvolit moto mini policejní, silniční nebo terénní. Také tyto motorky s dálkovým ovládáním vynikají perfektním provedením každého detailu stroje i jezdce. Jsou úžasnou hračkou, a současně šikovným kouskem do sbírky RC modelů.