Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky pro myslivce

Hledáte vhodný dárek pro muže, kteří tráví volný čas nejraději v lese? Nabízíme vám praktické dárky pro myslivce z okruhu vašich příbuzných či kamarádů. Darovat vášnivým nimrodům můžete svítivou sponu na kšilt, výkonnou LED baterku nebo třeba šikovný dalekohled.

Cena od do

Dárek pro myslivce, aby si mohli za šera posvítit!

Skvělým dárkem pro všechny milovníky volné přírody je praktická čelovka. Unikátní LED spona na kšilt patří mezi často žádané dárky pro myslivce, protože jim výborně poslouží namísto ruční baterky. Svítilna s připevněním na kšilt čepice disponuje pěti LED diodami, vyniká lehkostí a spolehnout se můžete i na dlouhou výdrž svícení. Tatínkovi nebo dědovi, kteří v noci chodí do lesa na čekanou, neváhejte darovat LED svítilnu, která je odolná vůči nárazu nebo vlhku. Extra svítivou baterku s jasným světlem lze pohodlně uložit do batohu a bez obav se s ní vydat do terénu.

Obdarujte myslivce spolehlivým dalekohledem

V naší pestré nabídce najdete i kvalitní dalekohledy s širokými možnostmi využití. Jedná se o ideální dárek pro myslivce a věnovat tuto šikovnou pomůcku můžete k jakékoliv příležitosti. Dalekohledy značky Sakura lze použít při lovu nebo pozorování pohybu zvěře. Pořídit v našem dárkovém e-shopu zákazníci mohou dalekohled s přiblížením 20 až 50x nebo se zoomem v rozsahu 10 až 70x.

Užitečný dárek pro myslivce, a nejen pro ně…

Každý správný myslivec si s sebou do lesa bere i houbařský nožík. Výborná pomůcka pro sběr hub patří mezi báječné dárky pro myslivce, ale hodit se bude také vášnivým houbařům či houbařkám. Univerzální nožík je snadno přenosný a pro všechny sběratele hub neocenitelný. Zavírací nůž se štětečkem k očištění úlovku je uložen v bezpečném látkovém pouzdře a pohodlně lze nosit za opaskem. Zaoblená čepel nožíku ideálně kopíruje kloboučky hub a je vyrobena z odolného nerezového materiálu.