Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky pro řidiče

Nabízíme vám celou řadu praktických dárků pro řidiče i řidičky. A nejen to! Obdarovat originálním dárkem z našeho e-shopu můžete i šoféry RC modelů aut na dálkové ovládání. Skvělé dárky máme pro motoristy zkušené, i ty začínající. Stačí si dobře vybrat.

Cena od do

Články ke kategorii

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Poradíme vám, jak postupovat, abyste zvolili originální dárky, které oslavence příjemně překvapí. Pokud znáte zájmy a koníčky jubilanta, máte vyhráno! V naší nabídce se snadno zorientujete podle přehledných kategorií s dárky, které reflektují záliby mužů i žen.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Dárek pro řidiče určený pro pohodlnou jízdu autem

Tráví váš partner spoustu času za volantem? Věnujte mu k narozeninám nebo Vánocům užitečnou pomůcku do auta. Každý, kdo hodně cestuje, nápadité dárky pro řidiče velmi ocení. Hodit se bude třeba moderní nanopodložka s hladkou a přilnavou plochou, která spolehlivě udrží mobilní telefon nebo sluneční brýle při jakékoliv rychlosti. Doporučit můžeme také účelný držák na telefon značky Grip Go. Díky speciální přísavce lze umístit přímo na palubní desku a šoférům tak usnadní telefonování za jízdy. Ideální dárek pro řidiče je digitální alkohol tester v podobě klíčenky. Než motorista usedne za volant, snadno si změří hladinu alkoholu v krvi a zbytečně nebude riskovat pokutu.

Super dárky pro řidiče milující hlasitou hudbu

Pokud si někdo z vašich blízkých zpestřuje jízdu autem poslechem muziky, pořiďte mu reproduktory značky Planter. Jedná se o skvělý dárek pro řidiče, který se na dlouhých cestách bez hudby neobejde. Představám náročných uživatelů vyhoví oválné reproduktory Planter se zatížitelností až 900 W nebo vám můžeme nabídnout špičkový produkt Repro Planter 16/500. Mezi dárky pro řidiče naleznete i kvalitní zesilovač NBC, který zajistí větší hlasitost autorádia nebo CD přehrávače. Poslech hudby v autě bude příjemnější jak pro šoféry, tak ostatní cestující.

Darujte modely autíček řízených na dálku

Senzační model autíčka na dálkové ovládání nadchne pány kluky i muže všech věkových kategorií. Překvapte je některým z fantastických RC modelů terénních, sportovních nebo luxusních aut, které jsou dokonalými replikami skutečných vozů. Dárek pro řidiče mini autíček můžete volit ze škály renomovaných značek, jako je Hummer nebo Ferrari. Milovníky RC modelů zaujmete také mini motorkami, rovněž na dálkové ovládání.