Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky pro štěstí

Dáváte moc rádi dárky? Nečekejte na Vánoce nebo narozeniny a kdykoliv věnujte členům rodiny, kamarádům či kolegům pěkné dárky pro štěstí. Určitě je příjemně překvapíte. Pěstitelskou sadou čtyřlístků nebo jiným milým dárkem z našeho e-shopu můžete klidně udělat radost i sami sobě.

Cena od do

Hledáte dárek pro štěstí? Skrývá se v pěstitelské krabičce

Pokud věříte na talismany a přejete svým blízkým nebo přátelům jen to nejlepší, darujte jim originální dárky pro štěstí. Třeba obdarovanému přinesou úspěch při maturitní zkoušce nebo přijímacím pohovoru do nového zaměstnání. Považujete za ideální talisman zelené čtyřlístky? Díky bohaté nabídce našeho e-shopu už je nemusíte pracně hledat v trávě a spoléhat na náhodu. Stačí si u nás pořídit unikátní balení se vším potřebným k vypěstování čtyřlístků, včetně srozumitelného návodu. Dárek pro štěstí v podobě pěstitelské sady Grow me nebo Grow it můžete věnovat komukoli, nejen nadšeným zahradníkům a zahradnicím. V naší pestré nabídce najdete dárkové balíčky jak se semínky čtyřlístků štěstí, tak i s jinými rostlinami či bylinkami.

Dárky pro štěstí mají rozmanitou podobu

Překvapte nejlepší kamarádku dárkem, který jí povzbudí a potěší v každé situaci. Senzační dárek pro štěstí v podobě plyšového medvídka se bude líbit malým děvčatům i dospívajícím slečnám. Prvně jmenované jistě mile překvapí roztomilý méďa z hnědého nebo bílého plyše, který mluví a chodí. Mezi dárky pro štěstí pro slečny bez rozdílu věku patří úžasný medvídek Teddy, nejlepší přítel Mr. Beana. Určitě neobyčejného pleteného medvídka s vyšitými ústy i očima dobře znáte z televizní obrazovky. Plyšový méďa s vámi „půjde“ kamkoliv budete chtít, pomůže zahnat nudu a přinese štěstí při každé náročné zkoušce.