Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dárky pro zahrádkáře

Ideální dárek se nejlépe pořizuje podle zálib oslavence. Máte doma vášnivého pěstitele? Nabízíme vám skvělé dárky pro zahrádkáře. Věnovat je můžete členům rodiny nebo kamarádům, kteří propadli zahradničení. Originální či praktický dárek pro zahradníka se hodí darovat k jakékoliv příležitosti, včetně Vánoc nebo narozenin.

Cena od do

Články ke kategorii

Originální pěstitelské dárky

Originální pěstitelské dárky

Potěšte své kamarády nebo členy rodiny, kteří rádi zahradničí, kompletními sadami k vypěstování nejrůznějších druhů rostlinek. Všichni pěstitelé také určitě přivítají dárky v podobě šikovných pomůcek určených pro zjednodušení práce a sklizeň úrody. Doporučit můžeme třeba praktické nůžky na čerstvé bylinky nebo unikátní závlahu pokojových květin. Jedná se o drobné dárky, které ale udělají velkou radost.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Tip na dárek pro zahrádkáře – pěstitelská sada v designovém balíčku

Pěstování bylinek či jiných rostlin se s oblibou věnují ženy i muži všech věkových kategorií. K vyhledávaným dárkům proto patří unikátní sady Grow me nebo Grow it. Jedná se o milý dárek pro zahrádkáře zkušené i ty teprve začínající. Jednotlivá balení obsahují vše potřebné k vypěstování rozmanitých druhů rostlinek. Mamince nebo babičce se bude hodit sada s levandulí, kaktusy anebo lučním kvítím. Pro tatínky a dědečky doporučujeme pěstitelskou sadu, z níž vyroste chmel či olivy.

Originální dárky pro zahradníka nebo zahradnici

Udělejte radost sami sobě nebo někomu jinému a darujte pěstitelský balíček se zábavným motivem. Mezi tyto dárky pro zahrádkáře patří třeba sada Grow me – Vypěstuj peníze nebo Rozesmátá slunečnice. Dárkovou sadou „Miluji tě“ můžete obdarovat svého vyvoleného nebo vyvolenou, a věřte, že jde o trvanlivější dárek než jsou řezané květiny.

Užitečný dárek na zahradu i do domácnosti

Sklízet čerstvé rostliny ze záhonku na zahradě nebo z truhlíku na balkoně je pro každého pěstitele radost. K této činnosti se bude velmi hodit praktický dárek pro zahradníka, a to šikovné nůžky na bylinky. Vybaveny jsou pěti břity a k dispozici mají ergonomicky tvarovanou rukojeť a plastovou krytku. Díky tomu je stříhání bylinek jednoduché a rychlé. Perfektní dárek na zahradu v podobě kvalitních nůžek z nerez oceli nadchne členy vaší rodiny i přátele. Všem, kdo pěstují květiny v interiéru domova nebo v květináčích na terase, přijde vhod dokonalá pomůcka pro zavlažování květin. Tato vychytávka vám ušetří čas a rostlinám dodá optimální množství vláhy.