Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Dětský boxovací pytel

Darujte malému sportovci perfektní boxovací set určený pro děti. Dárkové balení obsahuje plastovou základnu a PVC boxovací hrušku. Malý boxer může trénovat doma i venku. Dětský boxovací pytel je skvělým dárkem za vysvědčení, k narozeninám nebo Vánocům.

Více informací >Kód produktu: 615000

Tip na sportovní dárek pro syna či vnuka

Sleduje váš potomek s velkým nadšením televizní přenosy z boxerských zápasů? Než bude moci do ringu, pořiďte mu v našem e-shopu tréninkovou sestavu pro začínající boxery. Třeba této oblíbené sportovní disciplíně naplno propadne a postupně se vypracuje v uznávaného šampióna.

Tato báječná hračka pro sportovně založené děti je připravena takřka okamžitě k použití. Stačí stabilní spodní základnu, která je součástí sestavy, naplnit vodou anebo pískem. Malý boxer si nasadí rukavice – a může začít s tréninkem.

Popis produktu:

  • dětský boxovací set
  • složení: plastová základna a PVC nafukovací boxovací hruška
  • výšku lze nastavit podle potřeby (malý: 80-110 cm, velký 90-130 cm)
  • rozměry rukavic: 23x12 cm
  • barevné provedení: černá a červená
  • baleno v papírové krabici
  • vhodné pro vnitřní i venkovní použití
  • sestava je určena pro děti od čtyř let

Dopřejte pánům klukům radost z pohybu

Hledáte pěkný dárek za vysvědčení? Odměňte školáky perfektním dětským boxovacím setem. Malí sportovci si vybijí nadbytečnou energii a procvičí si celé tělo. Dětský boxovací pytel je možná zaujme mnohem víc než třeba počítačová hra. Nenechte své děti jen vysedávat před televizí nebo u PC a dopřejte jim radost z pohybu!

Proč dítěti pořídit boxovací trainer set

Chcete svého potomka vést ke sportovním aktivitám? Boxovací set pro děti je neocenitelnou pomůckou pro zlepšení svalové koordinace, trénování fyzičky i vytrvalosti. Možná, že dětský boxovací pytel budou tátové svým potomkům závidět. Třeba jim malí sportovci svůj trenažer půjčí.

Alternativní produkty

Články k produktu

Jak zabavit pány kluky? Hodit se bude boxovací pytel

Jak zabavit pány kluky? Hodit se bude boxovací pytel

Dospělí často ani nechápou, kde děti berou tolik přebytečné energie. Také máte doma nadměrně aktivního potomka a hledáte pro něj ideální sportovní disciplínu? Nebo vás trápí, že váš syn hned po návratu ze školy usedne k počítači a okolní svět ho přestane zajímat? Zkuste zařídit, aby si vaše děti sport zamilovaly.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání