Dřevěná autíčkodráha - 40 dílů

VýprodejSleva 50%
Dřevěná autíčkodráha - 40 dílů
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%

Hledáte báječný dárek pro děti? Radost jim uděláte oblíbenou autíčkodráhu, která poskytuje spoustu možností ke hře. Dřevěná autíčkodráha obsahuje 40 dílů, včetně autíček, postaviček, domů, kolejí nebo zatáček. Základní sadu dráhy pro autíčka můžete postupně rozšiřovat o další doplňky pro větší variabilitu skládání. Tato úžasná kreativní hračka zabaví kluky i holky.

Více informací >Kód produktu: 206002

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Jak skvěle zahnat nudu

Už se vašim dětem omrzely drahé plastové hračky? Pak jim originální stavebnici, jakou je dřevěná autíčkodráha, neváhejte pořídit. Jedná se o krásný dárek k Vánocům, narozeninám nebo svátku. Hraní s autíčkodráhou, je zábavné, a navíc u dětí rozvíjí tvořivost, jemnou motoriku a logiku při zapojování jednotlivých dílků. Stavebnice je vhodná pro děti od 3 let.

Balení obsahuje:

  • 4x autíčko, 3x postavičky
  • 5x stromy, 3x domy
  • 2x pilíře pod most, 1x most, 2x nájezd
  • 2x zatáčka dlouhá, 2x zatáčka krátká
  • 2x ukončovací kolej
  • 2x značka
  • 8 dílů skládací puzzle podložky

U této sestavy dřevěné autíčkodráhy jsou šikmá zakončení, proto je možné s autíčky jezdit i mimo dráhu nebo na ni najíždět. Ke stavebnici patří kolejnice kompatibilní s náhradními kolejnicemi, které také prodáváme v našem e-shopu.        

Tip pro rodiče, babičky a dědečky

Už vás nebaví stále dokola vymýšlet, jaké dárky dětem či vnoučatům kupovat? Doporučujeme vám pořídit „startovní“ dárek, jako je základní sestava dřevěné autíčkodráhy (40 dílů), kterou můžete postupně doplňovat o další dílky a stavebnici tak rozšiřovat.

Hračky ze dřeva jsou stále hitem, hned tak se nerozbijí nebo nerozpadnou na malé části. Stejně jako jiná hračka, vyrobená z pevného dřevěného materiálu, je i tato autíčkodráha trvanlivou, odolnou a bezpečnou hračkou. Děti se k ní budou rády vracet, případně vydrží pro další sourozence. 

Články k produktu

Vláčky baví děti už po několik generací

Vláčky baví děti už po několik generací

Svět železnice fascinuje malé i větší děti. Pokud je pro vaše ratolesti návštěva nádraží oblíbeným cílem nedělních procházek, pořiďte jim do pokojíku zábavnou dřevěnou vláčkodráhu. Díky ní se stanou staviteli trati, výpravčími i strojvedoucími. Ostatně, hra s lokomotivami a vagónky bavila už naše pradědečky. A vláčky jsou často i hlavními hrdiny pohádek nebo kreslených filmů. Vydejte se s námi za mašinkami, které si to sviští po kolejích už tolik let, i když jen při dětské hře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články