Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Elektro

Vyberte si s široké nabídky elektro dárků. Originální předměty sekce elektro jsou vhodnými dárky pro muže ale i praktickými pomůckami pro různé situace.

Cena od do

Elektro dárky

Hledáte nějaký nevšední dárek v oblasti elektro? Nabízíme Vám hned několik tipů, které obdarovávaného zajisté mile překvapí. V první řadě je to originální čelovka na kšilt. Nemusíte ve tmě držet svítilnu, čelovka vám uvolní ruce, a vy se tak můžete klidně věnovat jiné činnosti. Dalším oblíbeným elektro dárkem je štěnice GSMspy, která přenáší zvuky prostřednictvím GSM sítě mobilu.

Elektro plazmová koule

Skutečnou lahůdkou v oblasti elektro dárků je plazmová koule. Můžete pozorovat vizuálně velice zajímavé elektrostatické efekty. Koule je napájena přímo z elektrické sítě. To ale není všechno elektro koule toho umí mnohem víc. Chcete-li si estetický zážitek zpříjemnit i na poslech stačí se zaposlouchat do melodie, kterou elektro koule vydává.

Elektro dárky – netradiční USB myš

Skvělým elektro dárkem pro všechny, kdo vlastní počítač, může být originální myš. Pro pány se hodí obzvláště modely myší ve tvaru sportovních aut, pro dámy zase elegantní a luxusní USV myš s kamínky.

Praktický elektro dárek – minivysavač na klávesnici

Každá klávesnice potřebuje čas od času pouklízet. V sekci elektro dárky proto nabízíme praktického pomocníka, USB minivysavač na klávesnici. Prohlédněte si také jiné elektro dárky z této kategorie!