Forma na led - Gin&Titonic

Forma na led - Gin&Titonic
Prodej byl ukončen

Pořádáte rodinnou oslavu nebo párty pro přátele? Hodit se vám bude originální forma na led vyrobená z kvalitní silikonové gumy. Skvělé formičky na led s logem Gin&Titonic uvítá do své domácnosti každý. Ledové kostky ve tvaru zaoceánského parníku a ledových ker nadchnou děti i dospělé.

Více informací >Kód produktu: 422000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Darujte paní domu zábavnou formu na led

Hledáte vhodný dárek pro kamarádku, kolegyni nebo příbuznou? Pořiďte jí super formičky na ledové kostky s neobvyklým tvarem. Váš dárek ocení každá hostitelka, kterou už nebaví servírovat k alkoholickým i nealko nápojům kostky ledu v běžném tvaru kuliček nebo obdélníků.

Základní údaj1:id:

  • praktická forma na led
  • obsah balení: 4 zaoceánské parníky a 4 ledové kry
  • vyrobeno z bezpečné silikonové gumy
  • materiál je určen pro styk s potravinami
  • jedná se o zdravotně nezávadný výrobek

Gin&Titonic – nápoj ochladí, hosty pobaví

Zábavné formičky na led ozvláštní pohoštění na jakékoliv oslavě nebo párty. Slaví váš potomek narozeniny a přijdou všichni kamarádi a spolužáci? Překvapte oslavence i jeho hosty dětským nápojem ochlazeným zaoceánským parníkem či ledovou krou. Děti nemají rády nudné věci, takže budou nadmíru spokojeny.

Úžasné kostky na led inspirované filmovým trhákem Titanik jsou příjemným překvapením i pro dospělé. Sklenička tvrdého alkoholu s ledem osvěží všechny přítomné na zahradní párty, rodinné oslavě či firemním večírku.

Články k produktu

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články