Forma na led - Lebky

Forma na led - Lebky
Prodej byl ukončen

Dopřejte si v létě osvěžující nápoj s originálními kostkami ledu. Pirátský drink máte raz dva hotový. Stačí do nápoje přidat neobvyklou ledovou kostku, která je věrnou kopií lebky nebo zkřížené hnáty. Neokoukané formičky na led si můžete pořídit do své domácnosti, ale jsou také super dárkem pro kamarády a členy rodiny.

Více informací >Kód produktu: 422002

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Uspořádejte párty ve stylu loupeživých pirátů

Chystáte oslavu narozenin vašeho potomka? Připravte pozvaným spolužákům nevšední překvapení. Naservírujte jim dětský nápoj jako vystřižený z populární filmové série Piráti z Karibiku. Plovoucí lebka nebo kosti nadchnou všechny kluky i holky obdivující hrdiny dobrodružných příběhů o odvážných korzárech a uloupených pokladech.

Základní údaj1:id:

  • moderní forma na led
  • tvar: 4x lebky, 4x zkřížené hnáty
  • vyrobeno z netoxické silikonové gumy
  • materiál je určen pro styk s potravinami
  • silikonovou formu lze mýt v myčce
  • rozměry: 20 x 11 cm
  • baleno v průhledné plastové krabičce

Tip na skvělý dárek? Designová pomůcka do kuchyně

Zábavnou formu na led můžete věnovat například hostiteli, který vás pozval na návštěvu. Obdarovaného „lebky a kosti“ jistě neuvedou do rozpaků. Také každá paní domu bude ráda, že už nemusí k nápojům servírovat nudné obdélníkové či kulaté kostky ledu.

Možná vás bude zajímat, že…

Fantastický nápad vyrobit formičky na led s pirátskými motivy se zrodil v hlavách dvou šikovných tvůrců. Jason Amedolara a Christina Sciullo senzační formu Bone Chillers vytvořili pro společnost FRED.

V našem e-shopu najdete i jiné povedené formy, které stačí na chvíli vložit do mrazáku a vzniknou úchvatné tvary, jako třeba kopie umělého chrupu. Skvěle vypadají kostky ledu v podobě zaoceánských parníků nebo ledových ker. Oba produkty jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, který odolává teplotám v rozsahu od -50 °C až do +260 ºC.

Články k produktu

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Mýty a záhadami opředené křišťálové lebky

Mýty a záhadami opředené křišťálové lebky

Tajemná křišťálové lebka je zajímavým předmětem, který nedá spát vědcům ani záhadologům. Už více než 120 let fascinuje milióny lidí na celém světě a každého zajímalo, zda se jedná o skutečnou záhadu nebo velký podvod. Vydejme se tedy po stopách legendy o křišťálové lebce, kterou mnozí z nás znají z oblíbených filmů o Indiana Jonesovi nebo knih spisovatele Ericha von Dänikena.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články