Forma na led - Umělé zuby

Forma na led - Umělé zuby
Prodej byl ukončen

Naservírujte přátelům oblíbený nápoj s kostkou ledu ve tvaru umělého chrupu. Nejprve budou asi lehce šokováni, ale pak váš originální nápad ocení. Netradiční formičky na led jsou vtipným dárkem pro kamarády i příbuzné. Jen prarodičům raději vyberte něco jiného než jsou umělé zuby, byť z ledu.

Více informací >Kód produktu: 422001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Neobvyklé kuchyňské potřeby pro pobavení

V moderní domácnosti je určitě místo pro různé praktické pomůcky s nevšedním designem. Pokud chcete odlehčit vaši narozeninovou oslavu nebo oživit zahradní párty, forma na led ve tvaru umělých zubů vám přijde vhod. Tato úžasná vychytávka do kuchyně vám bude po objednání dodána v průhledné krabičce. Stačí zabalit – a máte připraveno velké překvapení pro obdarovaného.

Základní údaj1:id:

  • forma na led ve tvaru zubní protézy
  • vyrobeno z bezpečné silikonové gumy
  • materiál je určen pro styk s potravinami
  • jedná se o zdravotně nezávadný výrobek
  • rozměr formičky: 12 x 15 x 2,5 cm
  • baleno v průhledné dárkové krabičce

Hoďte „zuby“ do sklenice a pobavte návštěvu

Zábavnou silikonovou formu na led ve tvaru věrné napodobeniny umělého chrupu navrhl v roce 2008 designér Jason Amendolara. Kostky ledu imitující umělé zuby se rázem staly vyhledávanou kuchyňskou pomůckou. Také vy můžete dát sbohem nudným formám tvarujícím led do obdélníků nebo kuliček a pořídit si mnohem zajímavější variantu. Sklenička vody či alkoholu s ledem vaše hosty osvěží, a pokud v ní plave zubní protéza, i pobaví.

Články k produktu

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články