Formy na vajíčka - srdce a zajíček

VýprodejSleva 40%
Formy na vajíčka - srdce a zajíček
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 40%

Hledáte zábavný dárek pro celou rodinu? Pořiďte si u nás originální formy na vajíčka. Nejen o Velikonocích vám neobvyklé formičky skvěle poslouží. Hlavně dětem bude vajíčko ve tvaru srdce nebo zajíčka opravdu chutnat. Malí strávníci totiž baští i očima.

Více informací >Kód produktu: 220902

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Formy na vajíčka – jednoduchá příprava oblíbené pochoutky

Používat set dvou formiček (zajíček a srdce) je snadné i pro méně zkušené kuchaře. Stačí vložit uvařené a stále teplé vajíčko do formy, nechat vychladnout a pak otevřít. Ze žluté formičky na vás vykoukne srdíčko a forma v růžové barvě v sobě skrývá malého zajíce. Vykouzlíte vaječné dobroty se všemi detaily, jako jsou třeba zajíčkova ouška nebo oči. Jakmile máte vajíčka vyndaná z formy, můžete je na talířku dozdobit bylinkami, cibulí nebo sýrem. Tak dobrou chuť!

Popis produktu:

  • sada dvou forem ve tvaru zajíčka a srdce
  • barvy forem: žlutá (srdce), růžová (zajíc)
  • formy jsou nepřilnavé a flexibilní
  • umožňují jednoduchou manipulaci i mytí

Kuchyň s nápadem aneb darujte netradiční kuchyňské potřeby

Příprava snídaně nemusí být nuda! Přesvědčíte se o tom, pokud vás někdo obdaruje setem dvou zábavných formiček na vajíčka. Jsou zhotoveny ze silikonu, materiálu nové generace, který je pružný, odolný a samozřejmě zdravotně nezávadný.

Vyjma úžasných forem na vajíčka si v našem e-shopu můžete vybrat i další skvělé vychytávky a pak je darovat svým blízkým. Máte-li v rodině nebo mezi přáteli zamilovanou dvojici, věnujte jim romantické fondue. Stačí rozehřát sladkou čokoládu a namáčet do ní kousky oblíbeného ovoce. Chutná to výborně!

Milým překvapením je také kuchyňská pánvička ve tvaru srdce. Netradiční „srdečná“ omeleta nebo palačinka bude perfektně chutnat partnerovi i vašim dětem. Pánví s netypickým tvarem potěšíte i maminku nebo babičku.

Články k produktu

Co dobrého si na Velikonoce upéct a uvařit

Co dobrého si na Velikonoce upéct a uvařit

Jak by vlastně měl vypadat typický velikonoční jídelníček? Inspiraci je možné hledat v klasických kuchařkách našich prababiček i v moderní gastronomii. Záleží na vás, zda máte chuť experimentovat nebo zda se raději spolehnete na tradiční a osvědčené recepty. To, jaké pokrmy můžete o svátcích jara vyzkoušet nebo co s přebytečnými vejci po pomlázce, vám prozradíme v našem článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články