Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Grow it

Proč se omezovat na pěstování obyčejných kytek a bylin, když máme nyní možnost vypěstovat si „něco víc“? Jak by se Vám líbilo vypěstovat si vlastní ovoce jako například meloun, anebo třeba čaj, chmel či arašídy? Zajímavých variant grow it je opravdu hodně, stačí si jen vybrat.

Cena od do

Články ke kategorii

Originální pěstitelské dárky

Originální pěstitelské dárky

Potěšte své kamarády nebo členy rodiny, kteří rádi zahradničí, kompletními sadami k vypěstování nejrůznějších druhů rostlinek. Všichni pěstitelé také určitě přivítají dárky v podobě šikovných pomůcek určených pro zjednodušení práce a sklizeň úrody. Doporučit můžeme třeba praktické nůžky na čerstvé bylinky nebo unikátní závlahu pokojových květin. Jedná se o drobné dárky, které ale udělají velkou radost.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Grow it jako zajímavý dárek

Sady grow it jsou také vhodným a netradičním dárkem. Můžete je věnovat například tehdy, když chcete, aby na Vás dotyčná osoba myslela. Při zalévání a pěstování si na Vás určitě vždycky vzpomene!

Grow it a různé variace

Z množství nápaditých sad grow it si určitě vybere každý. I Vy určitě najdete něco, co by Vás lákalo si vypěstovat. Podlehnete i Vy kouzlu pěstitelství s grow it?