Grow it - Slunečnice

Grow it - Slunečnice
Prodej byl ukončen

Sada Grow it jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vašich vlastních slunečnic. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud se vše zadaří, již brzy můžete ve svém pokoji mít různé druhy vlastnoručně vypěstovaných slunečnic.

Více informací >Kód produktu: 740013

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Semena slunečnic se sází v období od března do května, pokud je chcete mít venku. Zasejte je asi 1 cm hluboko, 30 cm od sebe do jemné a upravené zeminy. Slunečnice mají rády slunečno ve volném prostranství, ale porostou skoro v jakékoliv půdě. Případně je můžete sázet taky doma – pro dřívější kvetení můžete už od konce zimy/začátkem jara. Sázejte je odděleně do malých květináčků. Umístění při teplotě asi 20 - 25°C. Semena klíčí okolo 20 dnů. Ruské obří slunečnice můžete umístit do chladnějších prostor – teplota asi 15 -18°C. Umístěte je na slunné místo, během teplé části dne je dávejte ven, na noc je vracejte dovnitř. Takto to dělejte asi první dva týdny, předtím než je umístíte ven. Natrvalo ven je umístěte jen v případě, že nehrozí nebezpečí mrazů.

1x Balíček ruských obřích slunečnicových semínek 1x Balíček trpasličích Yellow Spray slunečnicových semínek 1x Balíček Sunspot slunečnicových semínek 5x Květináč z kokosových vláken 5x Výživových disků pro počáteční růst rostlinek 5x Značkovače ke slunečnicím 1x Návod k pěstování