Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Grow me

Sada grow me obsahuje vše, co potřebujete k vypěstování bylinky či plodu z vybraného semínka. Stačí jen zasadit a řídit se pokyny z přiloženého návodu.

Cena od do

Články ke kategorii

Originální pěstitelské dárky

Originální pěstitelské dárky

Potěšte své kamarády nebo členy rodiny, kteří rádi zahradničí, kompletními sadami k vypěstování nejrůznějších druhů rostlinek. Všichni pěstitelé také určitě přivítají dárky v podobě šikovných pomůcek určených pro zjednodušení práce a sklizeň úrody. Doporučit můžeme třeba praktické nůžky na čerstvé bylinky nebo unikátní závlahu pokojových květin. Jedná se o drobné dárky, které ale udělají velkou radost.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Grow me je zajímavým dárkem pro blízké

„Vypěstuj mě“ – to je možnost, jak originálně obdarovat své nejbližší. Už Vás nebaví pořád dokola kupovat ty nudné dárky, co každý rok? Sada grow me je užitečná a dekorativní zároveň.

Zábavné pěstování s grow me

S napětím čekejte, jaký dáreček si vlastně vypěstujete. S grow me zažijete radost z pěstování i z vypěstovaného produktu. Pěstování s grow me Vás bude bavit!

Grow me – vypěstujte si, co je libo

Díky rozmanitým variacím si můžete vybrat přesně ten balíček grow me, který se pro obdarovávanou osobu nejvíce hodí. Je dotyčná osoba tak trochu skrblík? Nechte ji, aby si vypěstovala peníze! Pro milovníky kávy se zase nabízí možnost vypěstovat si vlastní kávovník. A tak bychom ve výčtu mohli pokračovat dál a dál.