Grow me - Vypěstuj peníze

Grow me - Vypěstuj peníze
Prodej byl ukončen

Peníze nerostou na stromech, ale když si zakoupíte naší malou sadu, uděláte radost nejen sami sobě.

Více informací >Kód produktu: 741011

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Říká se, že peníze nerostou na stromech, ale když si zakoupíte naší malou sadu, uděláte radost nejen sami sobě, ale je i vhodným milým dárkem pro rodinu, přátele a známé. Dáreček jistě ocení i děti – zvednou si kapesné a zároveň se naučí péči a zodpovědnosti.
Tato vtipná penízků plná rostlinka pochází ze střední Asie, ale dokázala se úspěšně rozšířit po celém světě. Je to jednoletá odolná bylina dorůstající výšky až 40 cm. Tvoří bohatá květenství a vydrží kvést od brzkého jara až do pozdního podzimu.
Grow me balení obsahuje balíček se semeny, květináč, speciální výživnou zeminu, která po zalití nabobtná, a dřevěný značkovač budoucí rostlinky.
Není vhodné pro děti do 3 let.

 • Vypěstujte si rostlinku plnou penízků
 • Jednoletá odolná bylina dorůstá výšky 40 cm
 • Tvoří bohatá květenství, kvete od jara do podzimu

květináč
balíček se semeny
speciální výživná zemina
dřevěný značkovač budoucí rostlinky

  Články k produktu

  Originální pěstitelské dárky

  Originální pěstitelské dárky

  Potěšte své kamarády nebo členy rodiny, kteří rádi zahradničí, kompletními sadami k vypěstování nejrůznějších druhů rostlinek. Všichni pěstitelé také určitě přivítají dárky v podobě šikovných pomůcek určených pro zjednodušení práce a sklizeň úrody. Doporučit můžeme třeba praktické nůžky na čerstvé bylinky nebo unikátní závlahu pokojových květin. Jedná se o drobné dárky, které ale udělají velkou radost.

  Zobrazit celý článek

  10 způsobů, jak originálně zabalit peníze

  10 způsobů, jak originálně zabalit peníze

  Vybrat ten nejlepší dárek bývá někdy opravdu těžké. Ponožky a sprchové gely jsou sice osvědčeným dárkem, ale někdy neudělají takovou radost např. jako peníze. Obdarovaný si pak může vybrat přesně to, po čem touží a udělá mu to nějvětší radost. Když už dáváte peníze, buďte trochu originální a zabalte je tak, ať to má šmrnc.

  Zobrazit celý článek

  Zobrazit všechny články