GSM odposlech

GSM odposlech - štěnice
Prodej byl ukončen

Na první pohled je GSM odposlech určen pro tajné agenty, špiony nebo detektivy. Nenechte se mýlit, extrémně malá a výkonná štěnice může být i originálním dárkem. Jak funguje? Spolehlivě přenáší audio prostřednictvím GSM sítě mobilního telefonu.

Více informací >Kód produktu: 121000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Jako James Bond – agent jejího královského veličenstva

Máte v oblibě akční filmy a patříte k fanouškům neohroženého Jamese Bonda, agenta 007? Ani tento fiktivní člen britské tajné služby MI6 se neobejde bez prvotřídního odposlechu. Pokud chcete potěšit příznivce Jamese Bonda zajímavým dárkem, kupte jim u nás GSM štěnici v mikro provedení. Pořizovat k ní nějaké speciální zařízení už nemusíte, miniaturní štěnice potřebuje jen „svůj“ mobilní telefon, díky němuž je schopna mikrofonem přenášet zvuk ze svého okolí.

Poznámka na okraj:

Napínavé filmové příběhy s obratným a šarmantním hrdinou Jamesem Bondem se točí už od roku 1962. Od té doby uběhla pěkná řádka let a je zajímavé sledovat, jakou špionážní techniku James Bond v průběhu času používal. Také vy se můžete stát tajným agentem za pomoci senzační vychytávky – malé, avšak výkonné GSM štěnice, s níž budete mít dokonalý přehled!

Na jakém principu pracuje kompaktní GSM odposlech?

Tato chytrá pomůcka je vhodnou volbou pro nenákladné a efektivní získávání informací a její použití je velmi snadné. Vezmete aktivovanou SIM kartu libovolného operátora a vložíte ji do odposlechu. Během pěti až deseti vteřin se GSM štěnice spojí se sítí a je tak připravena k provozu. Po vložení SIM karty vám tedy přístroj umožní odposlouchávat pomocí mobilního telefonu vámi vybraný prostor (např. kancelář, místnost v domě apod.).

Hlavní výhody miniaturní GSM štěnic1:id:

  • slouží k odposlechu prostor pomocí mobilního telefonu
  • nabízí neomezenou vzdálenost odposlechu, limitovanou pouze signálem mobilního operátora
  • lze ji velice jednoduše používat
  • je efektivním zařízením pro získávání informací s možností aktivace na dálku (z libovolného telefonu)
  • standardní součástí balení je napájecí USB kabel

GSM odposlech – vhodný dárek pro pány i dámy

Překvapit mini špionážní technikou můžete někoho ze svých blízkých či přátel k narozeninám, jmeninám, Vánocům i při jiné příležitosti. Radost z nevšedního, a současně praktického dárku budou mít nejen pánové, hodit se bude také moderním ženám, které rády používají důmyslné technické přístroje.