Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Hlavolamy

Důmyslně sestavené hlavolamy nenechají nikoho v klidu. Na kloub jim chtějí přijít děti i dospělí. Pokud hledáte originální dárek pro členy rodiny, kamarády nebo kolegy, perfektní hlavolam je správnou volbou. Obdarovaného možná trochu potrápí, ale hlavně pobaví.

Cena od do

Netradiční pokladnička v podobě hlavolamu

Každý, kdo se rozhodne věnovat peníze, ať už za vysvědčení, k Vánocům nebo místo svatebního daru, by měl zvolit nápaditou formu obdarování. Nechte se inspirovat naší nabídkou a darujte neobvyklý hlavolam, do něhož finanční částku ukryjete. V pokladničce v podobě labyrintu budou peníze v bezpečí a obdarovaný se bude muset snažit, aby se k nim dostal. Jak na to? Bankovky jsou uzavřeny ve středu bludiště a vy ho musíte celé projít za pomoci ocelové kuličky. Jakmile se vám podaří kuličku vložit na správné místo, máte vyhráno.

Hlavolam, který vás naučí šetřit

Objednat si bezvadnou kasičku v designu labyrintu na peníze můžete i sami pro sebe. Pokud s oblibou utrácíte, tato chytrá pokladnička vaše finance ohlídá. Než si celý hlavolam projdete ocelovou kuličkou, možná vás chuť zbytečně utrácet přejde. Hlavní finta spočívá v tom, že dokud není kulička umístěna tam, kam patří, nikdy se kasička neotevře. Hlavolamy učí trpělivosti, šikovnosti a důvtipu, a proto jsou vyhledávanými dárky.

Hlavolam – senzační dárek pro zahnání nudy

Méně či více složitý hlavolam rozhodně není schválností od toho, kdo jej daruje. Jedná se o zábavný dárek, který je možné věnovat k jakékoliv příležitosti. Hlavolamy jsou báječným dárkem pro všechny generace. Do jejich řešení se rádi pustí hraví muži, ženy i děti. Zajímavý hlavolam je vhodnou domácí zábavou, ale hodit se bude i k relaxaci třeba během pauzy v kanceláři. Nic tedy nebrání tomu, abyste své blízké, kamarády nebo spolupracovníky úžasným hlavolamem překvapili.