Hrnek - Mr. P - Lick

Hrnek - Mr. P - Lick
Prodej byl ukončen

Také kuchyňské potřeby mohou mít vtipný design. Jako třeba keramický hrnek na ranní kávu s motivem depresivního panáčka Mr. P, kterého stvořili v thajském designovém studiu Propaganda. Hrníček s obrázkem svérázné postavičky olizující skvrnu od kávy je skvělým dárkem pro ženy i muže.

Více informací >Kód produktu: 770007

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Nejlepší dárek pro milovníky kofeinu

Pokud sháníte netradiční šálek na kávu, bílý hrníček s námětem panáčka Mr. P Lick se vám bude líbit. Objednat si báječný hrnek s uchem můžete v našem e-shopu sami pro sebe nebo jako pěkný dárek pro členy rodiny. Ikona designové společnosti Propaganda, panáček Mr. P, zdobí už pěknou řádku kuchyňských potřeb nebo designových doplňků. A všechny, včetně zábavného keramického hrníčku, se mezi zákazníky těší velké oblibě.

Popis produktu:

  • originální hrnek Mr. P Lick
  • vyrobeno v designovém studiu Propaganda
  • hrníček bílé barvy zdobí obrázek panáčka
  • použitý materiál: keramika
  • výška hrnečku: 9,5 cm, objem: 0,3 l
  • baleno v kartonové krabičce s grafickým potiskem

Stylový hrnek na kafíčko

Dopřává si vaše drahá polovička doma nebo v zaměstnání dobrou kávu? Vtipný hrnek s obrázkem panáčka, který se snaží olíznout flíček od kávy, bude hezkým dárkem k jakékoliv příležitosti. Hrníček Mr. P Lick je praktickým nádobím na horký nápoj i nevšední dekorací. Skvěle vyjímat se bude na poličce v kuchyni či pracovním stole v kanceláři.

Úžasný dárek pro fanoušky moderního designu

Důvtipným hrnečkem z tvůrčí dílny společnosti Propaganda se zavděčíte nejen milovníkům kávy, ale také sběratelům nápaditých designových doplňků. Darujte pro radost unikátní hrnek s potiskem depresivního panáčka Mr. P a uvidíte, že váš dárek bude trefou do černého! Designový hrníček na oblíbenou kávu nebo kakao vzbudí pozornost už na první pohled. Nápoj z tohoto unikátního hrnku vám bude rozhodně chutnat.