Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Hry na párty

Pořiďte si v našem e-shopu bezvadné společenské hry na párty. Pobavit se můžete alkoholovými, lehce eroticky laděnými či jinak tematicky zaměřenými hrami. Netradiční zábava v kruhu veselých přátel je skvělým odreagováním od všedních starostí.

Cena od do

Články ke kategorii

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Originální alkoholové hry na párty pro správné chlapy

Pořádáte narozeninovou oslavu a chcete tip na její zpestření? Pro pánskou jízdu se ideálně hodí alkoholová hra na párty, s níž zábava nebude zaručeně váznout. Nuda určitě nebude u hry Člověče, neboj se! …aneb jel jsem autem z hospody. Desková hra se svérázným výtvarným pojetím obsahuje dvě varianty. „Plnotučná“ verze je určena zdatným pijanům a ti začínající by měli nejdříve volit verzi “lehkou“. Mezi super hry na párty patří také Člověče, napij se!, při níž je alkohol opět nezbytnou herní pomůckou. Pánské společnosti přijde vhod i nápaditá Věž s panáky, Alkoholové rybaření nebo stejně zaměřený mini fotbal.

Společenské hry s erotickým námětem pro muže i ženy

Každý večírek spolehlivě oživí Sexy hrátky po česku. Eroticky laděná hra pro 2 až 6 hráčů má dvě varianty, volit lze jemnou erotiku nebo otočit herní pole a vydat se vstříc odvážným úkolům. Lechtivá zábava patří i na dámskou rozlučku se svobodou. Unikátní hra na párty s názvem Předsvatební věštby je jemně eroticky laděná a pobaví se při ní všichni hosté, nejen budoucí nevěsta. Královsky bavit se můžete i na rodinné oslavě, třeba u stolní hry Cesta manželstvím. Jedna z jejích verzí je určena pro více hráčů a dokonale prověří příbuzenské svazky.

Senzační hry na párty pro dospělé i dětské hráče

Pořádáte oslavu pro přátele a mezi hosty budou i děti? Máme pro vás připraveny společenské hry na párty i pro tyto případy! Zábavná desková hra Hóóóřííí! vás zavede do atraktivního prostředí hasičského sboru a hlavně děti si během hraní zafixují důležité informace, které se jim budou v životě hodit. Prvotním cílem této stolní hry ale je, aby se hráči perfektně zabavili.