Hummer MP3

Výprodej
RC Hummer MP3 na dálkové ovládání
Prodej byl ukončen
Výprodej

Nad modely autíček na dálkové ovládání zaplesá srdce malého chlapce i velkého muže. Líbit se bude RC model Hummer MP3 s dálkovým ovládáním do všech směrů a vzdálenosti 100 m. Tlačítka na dálkovém ovladači umožňují otevírat či zavírat dveře, troubit a také pouštět muziku.

Více informací >Kód produktu: 202040

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

RC model – Hummer MP3

Láska k motorům začíná už v nejútlejším chlapeckém věku a většinou přetrvává až do dospělosti. Senzační model některého z autíček na dálkové ovládání můžete proto pořídit pánům klukům i mužům všech věkových kategorií. Mini Hummer MP3, v barevném provedení červená, žlutá nebo černá, je skvělým dárkem k narozeninám a dokonale vyjímat se bude i pod vánočním stromkem.

Popis produktu:

  • model Hummer MP3 lze ovládat na dálku
  • délka auta: 43 cm
  • výška auta: 17 cm
  • napájení: AAA baterie
  • ovladač s tlačítky na vícero funkcí
  • Hummer model je z pružného materiálu, který dobře přečká případné kolize
  • materiál (plast, guma) je zdravotně nezávadný

Mini model silného auta Hummer

Je snem vašeho malého syna nebo vnuka řídit silné terénní auto značky Hummer? Než doroste do věku, kdy bude moci vlastnit řidičský průkaz, potěšte ho RC modelem Hummer MP3. Tlačítko na ovladači zařídí, že auto pojede směrem, kterým ho malý motorista navede. Dálkovým ovladačem lze dále otevírat a zavírat dveře, troubit nebo pouštět hudbu.

Také uvnitř mini modelu auta s logem Hummer je všechno jako ve skutečnosti. Plně vybavená palubní deska, volant, sedadla pro řidiče i pasažéry, velký zavazadlový prostor atd. Karoserie a celkový vzhled RC modelu Hummer MP3 je rovněž dokonalou napodobeninou svého reálného předobrazu.

Tip na super dárek

Pořídit pánům klukům v našem e-shopu můžete i jiné fantastické modely terénních, sportovních nebo luxusních vozů. Široká nabídka hraček pro chlapce zahrnuje také skvělé RC modely vrtulníků a motorek.

Články k produktu

Jak se naučit ovládat RC modely

Jak se naučit ovládat RC modely

Kouzlu rádiově ovládaných modelů autíček, motorek nebo vrtulníků propadli nejen páni kluci, ale i hraví tátové od rodin nebo aktivní dědečkové. RC modely mezi senzačními hračkami pro děti i dospěláky zkrátka hrají prim! Držet v ruce vysílačku a pomocí ní plynule ovládat mini auto nebo vrtulník je báječný pocit, i když to zpočátku chce trpělivost a cvik.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články