Kamion Mack na dálkové ovládání

Kamion Mack na dálkové ovládání
Prodej byl ukončen

Fanouškům animovaného filmu Cars nabízíme úžasný RC model kamionu Mack. Je parťákem hlavního hrdiny, závodního auta jménem Blesk McQueen. Správný truck na dálkové ovládání rozhodně nemůže chybět v garáži malého závodníka. Překvapte ho tímto úžasným dárkem!

Více informací >Kód produktu: 202063

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Mack – super auto na dálkové ovládání

Sháníte pro svého syna nebo vnuka dárek k Vánocům či za povedené vysvědčení? RC kamion Mack nadchne všechny kluky, kteří mají v oblibě nejrůznější typy aut na dálkové ovládání. Jasně červený truck z filmů Cars 1 a 2 jezdí dopředu a dozadu, ale také do stran. Jednoduše se ovládá pomocí vysílačky, která pracuje na jednu 9V baterii. Kamion Mack dokáže jezdit opravdu svižně, a navíc může přepravovat autíčka nebo jiné drobné dětské věci.

Popis produktu:

  • RC model s návěsem (s možností odpojení)
  • hračka je vyrobena z odolného plastu
  • ovládání zajišťuje páčková 2kanálová vysílačka; je vybavena pružnou anténkou
  • napájení: 4 tužkové baterie (nejsou součástí balení)
  • vhodné pro děti od 3 let

Základní technické údaj1:id:

frekvence27 nebo 40 MHz
délka55 cm
výška14 cm
šířka11 cm
poměr1:24

RC kamion Mack – model propracovaný do jemných detailů

Pokud vaše děti milují rodinný film Cars z prostředí automobilových závodů a znají jeho hrdiny, skvělá auta, červeným kamionem Mack je moc potěšíte. Model trucku vychází z reálného předobrazu a kluci si s ním užijí spoustu zábavy. Mini kamion Mack má k dispozici návěs s otevíracími dveřmi, které lze otevřít mechanicky. Naložit mohou malí motoristé několik autíček a vyrazit na cestu. Přesně jako v napínavém animovaném filmu Cars/Auta.

Tip na senzační dárek

Vozový park vašeho syna nebo vnuka můžete obohatit nejen o RC model trucku jménem Mack, ale také o další hrdiny dobrodužného filmového příběhu. Hodit se chlapcům bude RC závodní auto Blesk McQueen nebo parádní servisní truck Burák (oba modely jsou rovněž na dálkové ovládání).

Články k produktu

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Skvělým tipem na dárek pro kluky a holky jsou hračky vytvořené podle postaviček z televizní obrazovky. Denně jim pohádkoví hrdinové skrze magickou obrazovku vstupují do pokojíčku a děti je považují za bezvadné kamarády, které chtějí mít u sebe doma. I při výběru dárků pro dospělé se můžete nechat inspirovat televizí. V kategorii tv products najdete praktické i originální dárky, které se hodí věnovat k různým příležitostem.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články